МіжсезонняНовиниТоп

Кубок Підгір’я: «Вільхівці» і «Пробій» визначать переможця турніру, результати 1/2 фіналу

Тільки вчора завершився груповий турнір «Кубка Підгір’я», як сьогодні, 19 березня, визначились фіналісти традиційного міжсезонного турніру на теренах Прикарпаття.

Півфінальні матчі за 9-12 місця. Вчора СДЮСШОР «Прикарпаття» несподівано перегравши кутські «Карпати» продовжує участь в турнірі. Але сьогодні у стиковому матчі за право позмагатися за 9-те місце без шансів поступилися «Яструбу». Колектив з Поляниці реалізував 5 голбових моментів у ворота Артема Креховецького, на що суперник нічим не відповів. 0:5 – «Яструб» зіграє у матчі за 9-те місце.

«Прикарпаття-Тепловик» U-18 сповна реабілітувався після двох поразок на груповій стадії, здобувши переконливу перемогу над «Варатиком» з рахунком 9:0. Тепер команду Олега Веприка очікує поєдинок з «Яструбом».

Півфінальні матчі за 5-8 місця. У матчі за 5-те місце зіграють коломийське «Покуття», котрі сьогодні здолали «Прикарпаття-Тепловик» з рахунком 3:1 і «Нафтовик». Долиняни після «нулів» з «Ураганом» були влучнішими у серії пенальті (5:4).

Півфінальні матчі за 1-4 місця. ФК «Вільхівці» стали першими фіналістами турніру, перегравши калуську «Гарду». До середини першого тайму голи Андрія Боднарука та Ігоря Крамара стали не підсильними для калуської команди, котрі всього лиши скоротили відставання. 2:1 – «Вільхівці» у фіналі.

Команді Андрія Нестерука у головному матчі протистоятиме «Пробій», який перестріляв команду академії «Прикарпаття». У першому таймі команди розмінялися голами – в дебюті поєдинку рахунок відкрив Роман Москалик, а зрівняв цифри на табло під завісу тайму Денис Остафійчук. У другій 45-хвилинці Максим Андрусяк спочатку став героєм вивівши ФА «Прикарпаття» вперед, а згодом антигероєм. За рахунку 2:2 (вдруге відзначився Роман Москалик) Максим не зміг переграти Миколу Гоменюка з 11-метрової позначка, а в кінці матчу залишив свою команду в меншості. На той час підопічні Володимира Салія поступалися – за «Пробій» відзначились Іванюк і Гнатів, а ФА «Прикарпаття» Олег Пицик. 4:3 – «Пробій» у складному поєдинку все таки пробивається у фінал.

19 березня (неділя)

Півфінальні матчі (9-12 місце), стадіон «Хет-Трик Арена»

СДЮСШОР «Прикарпаття» (Ів.-Франківськ) – «Яструб» (Поляниця) – 0:5
«Прикарпаття-Тепловик» U-18 (Ів.-Франківськ) – «Варатик» (Коломия) – 9:0

Півфінальні матчі (5-8 місце), спорткомплекс Академії НФК «Ураган»

«Покуття» (Коломия) – «Прикарпаття-Тепловик» (Ів.-Франк.) – 3:1
«Нафтовик» (Долина) – «Ураган» (Черніїв) – 0:0, пен. – 5:4

Півфінальні матчі (1-4 місце), стадіон «Хет-Трик Арена»

ФК «Вільхівці» – Гарда (Калуш) – 2:1
«Пробій» (Городенка) – ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 4:3

Завершиться турнір наступного тижня, 25 і 26 березня, стиковими матчами та фіналом:

25 березня (субота), стадіон «Хет-Трик Арена»

Матч за 11-12 місце
СДЮСШОР «Прикарпаття» (Ів.-Франківськ) – «Варатик» (Коломия)

Матч за 9-10 місце
«Яструб» (Поляниця) – «Прикарпаття-Тепловик» U-18 (Ів.-Франківськ)

Матч за 7-8 місце
«Прикарпаття-Тепловик» (Ів.-Франк.) – «Ураган» (Черніїв)

26 березня (неділя), стадіон «Хет-Трик Арена»

Матч за 5-6 місце
«Покуття» (Коломия) – «Нафтовик» (Долина)

Матч за 3-4 місце
Гарда (Калуш) – ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)

ФІНАЛ
ФК «Вільхівці» – «Пробій» (Городенка)

Ознайомитися з турнірною таблицею і матчами плей-офф «Кубка Підгір’я» можна ТУТ.