МіжсезонняНовини

Товариські матчі: «Благо-Юність» переграє «Гарду», «Ураган» і «Нафтовик» розійшлися мировою

Команди чемпіонату Івано-Франківської області продовжують підготовку до другої частини сезону 2022-23 рр., який стартує наступного тижня. 1 квітня лідери Першої ліги провели чергові спаринг-матчі.

У контрольному поєдинку долинський «Нафтовик» грав з черніївським «Ураганом». Перший тайм завдяки голам Михайла Бабінчука та Сергія Халацького залишився за долинянами, а друга половина матчу за «ураганівцями», які відквитали 2 голи – 2:2.

На стадіоні в Студінці (Калуський р-н) «Благо-Юність» провела контрольний поєдинок проти принципового суперника – калуської «Гарди».

У першому таймі підопічні Романа Мотуза двічі розписались у воротах калушан, відзначились Святослав Зубар і Артем Микуляк. В другій 45-хвилинці Святослав Зубар, скориставшись обрізкою захисника переправив третього м’яча у ворота команди Андрія Драгана. 3:0 – «Благо-Юність» впевнено перемагає.