Калуський р-нМіжсезонняНовиниРайони

Весняний Кубок: «Тяпче» – переможець турніру, результати 5-го туру

2 квітня завершився міжсезонний турнір з футболу «Весняний кубок», який пройшов під егідою КРАФ та був присвячений для збору коштів на підтримку Збройним Силам України.

У 5-му турі зійшлися лідери турніру, на стадіоні в Тяпче місцева однойменна команда приймала «Прикарпаття» – матч, який можна назвати фіналом «Весняного кубка», адже обидві команди підійшли до очного протистояння без очкових втрат.

Ігрова рівновага трималася до кінця першого тайму, коли гол у роздягальню забив Віталій Петрик, вивівши «Тяпче» вперед. По перерві господарі поля дотиснули суперника реалізувавши ще три моменти. В підсумку 4:0 – ФК «Тяпче» перемагає в матчі і у турнірі в цілому.

В іншому матчі «Оболонь» поступаючись команді з Мостище, до перерви зрівняла рахунок, а в другій половині гри вирвала перемогу з рахунком 3:1.

Поєдинок між «Підгорою» і «Нафтовиком» не відбувся через відмову перших.

Одразу після завершення всіх матчів, відбулась урочиста церемонія нагородження команд, які взяли участь в «Весняному кубку» з футболу під егідою КРАФ. До слова був запрошений, заступник Голови КРАФ – Олег Миколайович Сосєнков. Він привітав всіх команд-учасниць із завершенням благодійного турніру та вручив представникам команд пам’ятні подяки за участь у змаганнях. Переможцям «Весняного кубка», команді з «Тяпче» – був вручений переможний кубок.

Назар Катрій

Весняний Кубок: «Тяпче» - переможець турніру, результати 5-го туру 8
ФК «Тяпче» – переможець «Весняного кубка» 2023 року і «Прикарпаття» (Гошів)

Весняний кубок 2023, 5-й тур, 2 квітня

Прикарпаття (Гошів) – ФК Тяпче – 0:4
Голи: Віталій Петрик (43), Денис Долішній (65), Василь Олійник (75), Михайло Бабінчук (78).

ФК Мостище – Оболонь (Оболоння) – 1:3
Голи: Костянтин Кобута (12) – Андрій Жмуркевич (39), Назар Матіїшин (65), Іван Боровський (70).