Івано-Франківський р-нНовиниРайони

Івано-Франківський р-н: «Рогатин» одноосібно очолив групу «Е», результати матчів 10-го туру

2 квітня були зіграні 4 матчі з 5-ти в рамках 10 туру чемпіонату Івано-Франківського району в Групі «Е».

Група E, 10 тур, 2 квітня

Найбільше голів глядачі побачили на Міському стадіоні Рогатина, де місцева команда розгромила «Букачівці» 8:1. Гості «трималися» лише до 18 хвилини, коли вперше відзначився Віталій Пипчак. Всього в активі одного з кращих бомбардирів групи три голи в цій зустрічі.

Поєдинки «Путятинці» – «Липівка» та «Торфовик» – «Заланів» пройшли за схожим сценарієм. За ходом гри гості вигравали 2:0, однак суперники зуміли вирвати перемогу з однаковим рахунком 3:2.

Єдина нічия була зафіксована в Путятинцях, де ФК «Жовчів» несподівано відібрав очки в одного із лідерів Загір’я-Княгинич – 1:1. У проміжку між 40 та 43 хвилинами суперники обмінялись голами й більше голів глядачі не побачили. Автори забитих м’ячів – Андрій Магмет і Тарас Ватаманюк.

Ще один матч туру – «Лучинці» – «Верхня Липиця» перенесено на пізніший термін через прощання з Героєм України Іваном Тичківським з Лучинців, що загинув на війні.

Футбол Рогатинщини

Рогатин – Букачівці – 8:1
Путятинці – Липівка – 3:2
Торфовик (Долиняни) – Заланів – 3:2
Жовчів – Буревісник (Загір’я/Княгиничі) – 1:1
Лучинці – Верхня Липиця – перенесено

Ознайомитися з турнірною таблицею чемпіонату Івано-Франківського району Група E можна ТУТ.