МіжсезонняНовиниТоп

«Прикарпаття» і тернопільська «Нива» розійшлися мировою

У неділю, 19 березня, «Прикарпаття» провело свій черговий контрольний матч в рамках підготовки до весняної частини сезону. Суперником стала тернопільська «Нива». Цей поєдинок пройшов на футбольному полі села Радча, що поблизу Івано-Франківська.

Обидві команди реалізували по одному зі своїх моментів. У першому таймі івано-франківців вивів вперед Андрій Хома, а по перерві Андрій Бей відновив паритет – 1:1.

Контрольний матч

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Нива» (Тернопіль) – 1:1 (1:0)

Голи: Хома (26) – Бей (61).

«Прикарпаття»: Герич, Шинкаренко, Матушевський, Швець, Писко, Попчук, Тітаєвський, Сондей, Соловйов, Стаднік, Хома.
У другому таймі на поле виходили Борисевич, Демків, Геник, Титов, Ю.Радульський, Кузьмин, Барчук.

«Нива»: Механів, Танчак, Зінь, Демчук, Хруставка, Соколов, Волохатий, Гатала, Козак, Різник, Проців.
У другому таймі на поле виходили Жупанський, Бей, Давидов, Дорошенко, Слива, Вольський, Галадей.