Чемпіонат області: «Ураган» в другому таймі дотиснув «Варатика»

В середу, 5 жовтня, коломийський «Варатик» і черніївський «Ураган» очним протистоянням завершили програму 4-го туру чемпіонату Івано-Франківської області.

У першій половині гри команді Ігоря Гавадзюка вдалося нав’язати боротьбу фавориту цієї пари. Хоча господарі пропустили швидкий гол, на 6-й хвилині відзначився Тимофій Калинчук, проте команди пішли на перерву за нічийним результатом – в середині першого тайму Петро Іваничук відзначився у воротах Василя Кучери.

У першій 10-ти хвилинці другого тайму «Ураган» вдруге вийшов вперед завдяки голу Назарію Даніву, на який «Варатик» не зміг відповісти. А в кінцівці поєдинку Роман Зварич закріпив перевагу гостей – 1:3.

Ця перемога позволила «Урагану» наздогнати «Вільхівці» у турнірній таблиці, в активі яких здобуто максимальну кількість очок – по 12. Натомість «Варатик» з «нулем» у графі турнірних балів закріпився на дні таблиці.

Чемпіонат Івано-Франківської області, 4 тур

«Варатик» (Коломия) – «Ураган» (Черніїв) – 1:3 (1:1)

Голи: Іваничук П. (29) – Калинчук (6), Данів (55), Зварич (89).

«Варатик»: Гавадзюк, Стасюк, Головатюк, Гришук (Ачкасов, 62), Іваничук В., Назарійчук, Ключко (Флейчук, 90+3), Бедзінський (Козоріз, 67), Авілов (Ткачук, 77), Іваничук П., Базюк.

«Ураган»: Кучера (Пащенко, 46), Галян (Синчук, 84), Жижиян (Телепчук, 46), Громоляк, Горинь, Ковальчук (Щербаков, 71), Калинчук, Данів, Гаврилюк (Кордоба, 64), Лящовський (Зварич, 46), Мельничук (Дрекало, 75).

Попередження: Назарійчук (57).

5 жовтня 2022 року, 13:00. с. Воскресинці, стадіон «Каменяр».

Арбітр: Анастасія Романюк
Асистенти арбітра: Михайло Садловський, Ростислав Андрунишин
4-й арбітр: Віктор Лесюк
Спостерігач арбітражу: Ілля Фреїк.

Ознайомитися з турнірною таблицею Чемпіонату Івано-Франківської області можна ТУТ.