НовиниТопЧУ Аматори

«Агрон» завдає чергової поразки «Варатику»

2 жовтня, в рамках 4-го туру чемпіонату України серед аматорських команд, «Варатик» приймав гостей з Великогаївської ТГ, що на Тернопільщині.

Для коломийської команди «Агрон» увійшов в історію, як команда з якою «Варатик» здобув перші очки на Всеукраїнському аматорському рівні (6 вересня 2020, 1-й тур: «Агрон» – «Варатик» – 3:3). Наразі то єдиний матч в якому коломияни заробляли залікові бали.

Минулої неділі «Агрон» забивши по голу у кожному з таймів завдав чергової поразки команді Ігоря Гавадзюка. Відкрив рахунок на 26-й хвилині Роман Мельник, а подвоїв перевагу гостей Валентин Білик на 75-й хвилині. Гравцям «Варатику» не вдалося зіпсувати свято Руслану Мазуру, який втримав свої ворота на замку – 0:2.