Надвірнянський р-нНовиниРайони

Надвірнянський р-н: «Бистриця» продовжує кошмарити лідерів, результати 3-го туру

3-й тур чемпіонату Надвірнянського району відбувся 2 жовтня, в якому «Надвірна» і «Лістер» втрачають турнірні бали.

Після неочікуваної розгромної перемоги «Бистриці» над «Скелею», команда Пасічної відібрала залікові очки у «Надвірної». Основна драма поєдинку відбулася у другій половині гри. На 47- хвилині Олег Стасишин вивів надвірнянців вперед, але до 82-ї хвилини Клим’юк не тільки зрівняв рахунок, а й вивів вже «Бистрицю» в лідери матчу. Гра йшла до свого завершення, як у компенсований час Олег Стасишин рятує «Надвірну» від поразки – 2:2.

Перші очки втрачає і «Лістер», який у виїзному матчі з «Розсічу» відігрався завдяки влучному удару Валентина Пітчука з 11-метрової позначки – 1:1.

У перші 15 хвилин матчу між «Колосом» і «Підгір’я» команди розмінялися влучними пенальті – Микола Андрейчук відкрив рахунок на користь «Колоса», а Тарас Буній його зрівняв. У другому таймі той же Тарас Буній приніс перемогу команді з Назавизіва – 1:2.

Після приголомшеної поразки у минулому турі «Скеля» зробила відповідні висновки на домашній поєдинок з «Горганами». Дмитро Обідняк і Мар’ян Заяць забили у ворота гостей, і навіть осічка Сергія Шльомея, від якого м’яч залетів у власні ворота, не помогло «Горганам» зачепитися за очки. В кінці матчу Мар’ян Заяць з 11-метрової позначки закріпив перемогу «Скелі» – 3:1.