Друга лігаНовиниТопЧемпіонат області

Першість області: Лідери беруть максимум до своєї скарбнички, результати 7-го туру

16 жовтня в рамках 7-го тур першості Івано-Франківської області п’ятірка лідерів перемагає, збільшивши відрив від решту переслідувачів.

«Прометей» на власному полі переграв болехівські «Карпати». Швидким голом у матчі відзначився Антон Карковський, який вивів господарів вперед, а на 32-й хвилині зрівняв рахунок Тарас Кузьмин. Проте на перерву команди пішли за переваги матеївців – Любомир Матійчук вдруге вивів «Прометей» в лідери поєдинку. Цей гол став переможним для господарів, так як команди у другій 45-хвилинці не вразили ворота один одного. 2:1 – перемога «Прометея».

Не відстає від матеївської команди «Олімп», який у домашньому матчі в «суху» переграв делятинський «Прут». У першому таймі Іван Хопта відкрив рахунок, а по перерві Мар’ян Блонський і Віталій Оступ зміцнили перевагу «Олімпа». Гості мали можливість скоротити відставання, але Максим Струц не реалізував пенальті – 3:0.

Футбольна академія «Прикарпаття» завдяки голам Вадима Салія і Романа Петровського у першому таймі, переграла «Снятин» на його полі – 0:2.

Після двох поспіль поразок «Яструб» сповна відігрався на «Черемоші». У виїзному матчі команда Миколи Товстого п’ять разів відзначилась у воротах суперника – хет-трик на рахунку Романа Федунишина і по голу забили Богдан Бордун та Андрій Забава. Господарі спромоглися всього на гол престижу – 1:5.

«Галич» в кінці матчу вирвав перемогу в «Прикарпаття-Тепловика» 1:0, «Бурштин» здобув вольову перемогу в Тисмениці над «Хутровиком» – 1:2, а «Ліцей-Вікторія» завдяки голу Володимира Ковальчука на старті другого тайму переграла СДЮСШОР «Прикарпаття» – 0:1.

Першість Івано-Франківської області, 7 тур, 16 жовтня

СК «Галич» – «Прикарпаття-Тепловик» U-18 (Ів.- Франківськ) – 1:0
Голи: Метенька (80)

«Прометей» (Матеївці) – «Карпати» (Болехів) – 2:1
Голи: Карковський (5), Матійчук (39) – Кузьмин (32)

«Черемош-Сандаліно» (Верховина) – «Яструб» (Поляниця) – 1:5
Голи: Ромаш (53) – Федунишин (13, 42, 73), Бордун (59), Забава (62)

«Хутровик» (Тисмениця) – ФК «Бурштин» – 1:2
Голи: Швед (26) – Тринчак (38), Романів (77)

«Олімп» (Татарів) – «Прут» (Делятин) – 3:0
Голи: Хопта (8), Блонський (75), Оступ (77)

ФК «Снятин» – ФА «Прикарпаття» (Ів. Франківськ) – 0:2
Голи: Салій (30), Петровський (42)

СДЮСШОР «Прикарпаття» – «Ліцей-Вікторія» (Ів.-Франківськ) – 0:1
Гол: Ковалюк (49)

Ознайомитися з турнірною таблицею першості Івано-Франківської області можна ТУТ.

Фото Олега Дзем’юка (з матчу «Олімп» – «Прут»)