Чемпіонат області: У долинській перестрілці зафіксовано першу нічиє в сезоні

У четвер, 29 вересня, відбувся перенесений матч 2-го туру чемпіонату області – «Нафтовик» приймав «Гарду».

Команди жваво розпочали поєдинок, і вже на 8-й Андрій Маляренко вивів господарів вперед. Калушанам знадобилось стільки ж часу, щоб зрівняти рахунок, голом відзначився Андрій Рибатчин, а за п’ять хвилин Тарас Пецків реалізував пенальті у ворота Андрія Бендера – 1:2. Не довго гості були попереду. На 25-й хвилині Юрій Білогубка зрівняв рахунок – 2:2.

По перерві «Нафтовик» вдруге у матчі повів в рахунку – Богдан Гутник з одинадцятиметрової позначки вразив ворота «Гарди». Хоча Богдан Кузів вгадав напрям польоту м’яча, але дотягнутися до нього не вдалося – 3:2. Проте втримати перемогу команді Валентина Москвіна не вдалося – на 78-й хвилині Тарас Ковальчук зрівняв рахунок.

В підсумку – 3:3, команди розписали першу бойову нічию в чемпіонаті області.

Чемпіонат області: У долинській перестрілці зафіксовано першу нічиє в сезоні 2

Чемпіонат Івано-Франківської області, 2 тур

«Нафтовик» (Долина) – «Гарда» (Калуш) – 3:3 (2:2)

Голи: Маляренко (8), Білогубка (25), Гутник (63, пен.) – Рибатчин (16), Пецків (21, пен.), Ковальчук (78).

«Нафтовик»: Бендер, Бабінчук, Пастух, Заторський, Гутник, Цвеюк (Долішній, 90), Покришка (Корпан, 84), Петрик Є. (Петрик В., 46), Маляренко, Білогубка, Халацький.

«Гарда»: Кузів, Олевич, Гудак С., Ковальчук, Феліпович (Коско 70), Мельник (Кулинин 57), Гончар (Цюпер 78), Гудак Р. (Яневич, 63), Рибатчин, Дяків, Пецків.

Попередження: Білогубка (73) – Мельник (41), Олевич (62), Ковальчук (74), Пецків (76).

29 вересня 2022 року, 16:00. Долина, стадіон «Нафтовик».

Арбітр: Михайло Рибчак
Асистенти арбітра: Ігор Дубінський, Михайло Садловський
4-й арбітр: Володимир Коневич
Спостерігач арбітражу: Михайло Овчар.

Ознайомитися з турнірною таблицею чемпіонату Івано-Франківської області можна ТУТ.

Фото Тетяни Марчук, ФК «Нафтовик» (Долина)