Надвірнянський р-нНовиниРайони

Надвірнянський р-н: «Надвірна» і «Лістер» без очкових втрат, а «Бистриця» феєрить у матчі зі «Скелею», результати 2-го туру

25 вересня відбувся 2-й тур чемпіонату Надвірнянського району. Мабуть головна сенсація туру не те, що «Бистриця» перемогла «Скелю», а те, з яким рахунком це зробила!

Пнівська команда провалилась у другому таймі в Пасічній з місцевою «Бистрицею». У першому таймі, на 36-й хвилині, Олександр Гринчак відкрив рахунок, а в другій половині гри господарі забили ще 8 голів у ворота «Скелі» – 9:0.

«Надвірна» на виїзді здобуває вольову перемогу над «Підгір’ям». Драма поєдинку відбулась в середині першого тайму. На 19-й хвилині Тарас Буній з 11-метрової позначки вивів господарів вперед, але Ігор Крук до 34-ї хвилини відзначився дублем, здобувши перемогу для «Надвірної» – 1:2.

Другу перемогу на старті чемпіонату здобуває «Лістер», який у рідних стінах переграв «Колос». Долю матчу визначив єдиний гол Валентина Пітчука на 55-й хвилині – 1:0.

«Горгани» і «Розсіч» розійшлися мировою. На гол Василя Хмельовського битківчани відповіли голом Андрія Коржа – 1:1.