НовиниТопЧУ Аматори

ВАРАТИК – КАРПАТИ – 0:2. Коломияни завершують осінню частину поразкою

В чемпіонаті аматорської ліги України завершилось перше коло в групі «1» матчем в Коломиї, де місцевий «Варатик» приймав львівські «Карпати» (не ті, що грають в Другій лізі ПФЛ). Матч відбувся 21 листопада на стадіоні «Юність», який вважається резервним, через не відповідний стан футбольного поля у Воскресінцях.

Поєдинок завершивсь поразкою «Варатика» 0:2. Ще до перерви львів’яни реалізували свої два моменти – на 13-й і 42-й хвилинах відзначився Костянтин Деревльов.

Цей програш залишає підопічних Андрія Олійника на останній сходинці в турнірній таблиці, які не спромоглися здобути перемогу за підсумками першої половини чемпіонату, а єдине залікове очко зароблено ще в першому турі з «Агроном» (3:3).