Калуський р-нНовиниРайони

Калуський р-н: «Збора» – перша, «Сокіл» і «Студінка» – переслідувачі, результати 9-го туру

Калуський район слідом за іншими відправляється на зимову перерву, відігравши вчора останній тур в осінній частині сезону.

Незмінний лідер протягом першого кола – ФК «Збора», зі 100%-м очковим доробком впевнено відправляється на «канікули». В рамках 9-го туру зборяни розтрощили староугринівський «Тризуб» з рахунком 10:0.

«Сокіл» перемістився на друге місце завдяки розгрому над «Копанками», і тепер випереджають «Студінку» за різницею м’ячів. Двічі забивали у ворота ФК «Копанки» Роман Івахнюк і Віталій Андрейко, також до розгрому суперника приклались Сергій Дюг, Валерій Максимович та Ігор Завадецький – 7:1.

«Студінка» на домашньому полі переграла ФК «Перекоси». На старті другого тайму Юліан Петрина вивів господарів вперед. На 70-й хвилині Іван Побігун залишив «Перекоси» в меншості, отримавши другу жовту карточку, чим і скористався суперник. Трохи більше як десять хвилин залишалося до завершення поєдинку, коли Віталій Сенів провів другий м’яч у ствір воріт суперника – 2:0.

Першу перемогу в чемпіонаті здобув «Рух» з Вістової перегравши «Гуменів» з рахунком 3:1, а «Єдність» на виїзді здолала «Пійло» 2:5.