НовиниТопЧУ Аматори

КАРПАТИ Л – ВАРАТИК – 6:0. Команда Тлумака розбила коломиян

16 травня, в рамках 14-го туру чемпіонату України серед аматорських команд, коломийський «Варатик» провів виїзний матч проти львівських «Карпат», тих які тренує Андрій Тлумак.

Матч завершився розгромною поразкою підопічних Андрія Олійника, які не змогли вразити ворота суперника. Натомість львів’яни організували шість результативних моментів із взяттям воріт Андрія Сенчишина.

Розпочалось побиття «Варатика» на 2-й хвилині, коли Андрій Борик замкнув простріл партнера вздовж воріт. За 3 хвилини рахунок подвоїв Костянтин Деревльов зі штрафного удару, але не обійшлося без рикошету, після якого м’яч змінив напрям польоту, дезорієнтувавши досвідченого кіпера коломийської команди. До перерви Костянтин Деревльов ще раз відзначився забивши гол за меж штрафного майданчика під поперечину воріт Андрія Сенчишина. 3:0 – після першої половини гри.

У другому таймі карпатівці розвинули свою перевагу. Свіжий Назар Грицак відразу переправив м’яч у сітку воріт зігравши на випередження. В наступній атаці Андрій Терлецький, який також вийшов на заміну, збільшує перевагу «Карпат» у п’ять голів, а крапку в матчі поставив Назар Грицак на 62-й хвилині – 6:0.