МіжсезонняНовини

ФА ПРИКАРПАТТЯ U-19 – ЯСТРУБ – 2:1. Товариський матч

Вчора, 3 березня, на базі СК Академії НФК «Ураган» зіграли контрольний матч одні з лідерів першості Івано-Франківської області – ФА «Прикарпаття» U-19 у своєму третьому матчі під час міжсезоння зустрівся з «Яструбом» (Поляниця).

Впродовж першої половини гри жодна із команд не зуміла забити. На перерву пішли з «сухою» нічиєю. Уже в другому таймі лік голам відкрили господарі поля. М’яч у ворота суперника реалізував Олександр Дідух. Після – гості зрівняли рахунок. Вирішальним моментом поєдинку став другий м’яч Дідуха. По завершенню двобою на табло 2:1.

Нагадаємо, що обидві команди приймуть участь у міжсезонному турнірі «Кубок Підгір’я», який стартує 11 березня.

Також, у попередніх контрольних матчах команда Володимира Салія перемогла «Варатик» (1:0) та поступилася іншій коломийській команді – «Покуття» (1:2).

За матеріалами ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)