НовиниТопЧУ Аматори

Кубок ААФУ: «Варатик» без шансів поступається на Буковині

Тільки но в середу «Варатик» провів складний поєдинок чемпіонату Івано-Франківської області з «Благо-Юністю» (1:7), як наступного дня, 10 листопада, коломияни дебютували в кубку України серед аматорських команд.

З таким насиченим календарем позитивний результат мало ймовірний, тим більше коли в суперниках лідер чемпіонату Чернівецької області – ФК «Волока», котра перше коло місцевого чемпіонату провела без очкових втрат.

У першому таймі коломияни пропустили чотири голи – хет-триком відзначився екс-нападаючий «Покуття», «Вільхівців» і «Пробою» – Максим Ілюк, і гол в активі Михайла Прокопця. По перерві «Варатик» ще двічі виймав м’яч з власних воріт – 0:6.

16 листопада команди повинні провести повторний матч між собою, який носитиме статус формальності.