НовиниТопЧУ Аматори

Чемпіонат ААФУ: «Варатик» завершує перше коло поразкою

У перенесеному матчі 1-го туру чемпіонату України серед аматорських команд сезону 2022-2023 років, який відбувся 16 жовтня, коломийський «Варатик» зазнав розгромної поразки у Львівській області від ФК «Куликів». А все розпочиналось обнадійливо для коломиян.

На 8-й хвилині гри Едуард Ключко вийшов на рандеву з голкіпером і відкрив рахунок – 0:1. У середині першої 45-хвилинки захисник «Варатика» зіграв рукою у власних володіннях – пенальті реалізував Руслан Мальський – 1:1. Іще до перерви Іван Жуміга вивів куликівців уперед – 2:1.

У другій половині зустрічі господарі довели справу до розгрому. На 78-й хвилині Жуміга навісив із кутового, а Ілля Поповський спрямував шкіряного в ціль – 3:1. Невдовзі Андрій Трух розрядив гармату з-за меж штрафної площі – 4:1. А в компенсований час дубль оформив Мальський – 5:1, «Варатик» без надійно замикає турнірну таблицю після першого кола.

Наступний матч команда Ігоря Гавадзюк проведе вдома 23 жовтня проти липовецького «Факела».
Чемпіонат України серед аматорів, 1 тур

ФК «Куликів» – «Варатик» (Коломия) – 5:1 (2:1)

Голи: Мальський (19 з пен.; 90+1); Жуміга (42); Поповський (78); Трух (80) – Ключко (8).

«Куликів»: Мігов, Фриз, Поповський, Трух (Дячинський, 86), Ткачик (Охоцький, 86), Мальський, Мацієвський, Жуміга, Цимбалістий, Сташків (Винничук, 86), Шомко (Падух, 23)

«Варатик»: Гавадзюк (Зейкан, 89), Гергелюк (Головатюк, 65), Стасюк, Іваничук П., Іваничук В., Делейчук, Базюк (Сахрук, 86), Назарійчук, Ключко (Трачук, 85), Гаврилюк (Бедзінський, 46), Левандович (Козоріз, 65)

16 жовтня 2022 року, 14:00. Куликів, стадіон «Арена Куликів».

Арбітр: Байдюк М.Ю. (Чернівці)
Асистенти арбітра: Волошин В.І. (Ужгород), Брик М.М. (Тернопіль)
Резервний арбітр: Файда В.О. (Львів)
Спостерігач арбітражу: Пиндиківський В.Р. (Тернопіль)

Ознайомитися з турнірною таблицею чемпіонату України серед аматорів можна ТУТ.