НовиниТопЧУ Аматори

ВОТРАНС – ВАРАТИК – 4:0. Коломияни здобувають не результат, а досвід

В черговому матчі чемпіонату України серед аматорів «Варатик» поступився луцькому «Вотрансу», який відбувся 17 квітня на «Вотранс Арені» в Підгайцях.

Підопічні Андрія Олійника не змогли прорвати над досвідчений захист суперника, до якого входять екс-зірки українського футболу – Тарас Михалик і Артем Федецький. Натомість пропустили у власні ворота чотири голи.

Вже на 9-й хвилині рахунок відкрив Максим Гуменюк, а під завісу першого тайму Василь Лойко подвоїв результат. По перерві Ігорю Гавадзюку довелось ще раз витягувати м’яч з власних воріт, які вразив Андрій Никитюк.

Як і в першій половині гри господарі забили під завісу тайму. На 4-й доданій хвилині Артем Федецький з 11-метрової позначки проекзаменував юного Остапа Жидака (2005 р.н.!), якого наставник коломиян випустив саме на цей удар, проте – 4:0.

ВОТРАНС – ВАРАТИК – 4:0. Коломияни здобувають не результат, а досвід 2