Друга лігаНовиниТопЧемпіонат області

Першість області: «Олімп» спіткнувся, «Яструб» одноосібний лідер, результати 4-го туру

Учасники першості Івано-Франківської області 2 жовтня провели матчі 4-го туру.

Перших очкових втрат зазнає татарівський «Олімп», який в Івано-Франківську розділив очки з молодіжною командою «Прикарпаття-Тепловика». Назар Пасічняк голом у роздягальню вивів господарів вперед, але на старті другої половини гри Тарас Овчар зрівняв рахунок – 1:1.

З аналогічним результатом завершився поєдинок в Делятині, де місцевий «Прут» приймав «Черемош-Сандаліно». На гол Романа Ромаша господарі відповіли влучним ударом Володимира Дячука – 1:1. Ще одна мирова зафіксована між «Ліцей-Вікторією» і СК «Галич». Максим Угринюк двічі виводив франківців вперед, але втримати перемогу їм не вдалося – 2:2.

В одноосібні лідери чемпіонату Другої обласної ліги виходить «Яструб». В першому таймі проти «Карпат» Тарас Білецький вивів поляницьку команду вперед. На старті другого тайму болехівці зрівняли рахунок завдяки автоголу граючого тренера «Ястуба». Проте це команду Миколи Товстого не згнітило, а на навпаки, господарі двічі забили у ворота Ростислава Беляка – спочатку Володимир Британ вивів «Яструб» вперед, а в кінці матчу Андрій Забава встановив остаточний результат – 3:1.

Великою кількістю забитих голів знову відзначився «Снятин», і знову – камбек. У домашній перестрілці з «Хутровиком» стятинська команда вела з рахунком 2:0, але вмудрилась розтринькати перевагу пропустивши тричі. На 65-й хвилині Іван Шинкарик зрівняв рахунок, а на 81-й хвилині інший екс-гравець видинівського «Прута» Іван Аронець приніс перемогу «Снятину» – 4:3.

У матчі між футбольними школами «Прикарпаття» перемогу святкувала їхня академія з рахунком 2:1. Переможний гол на рахунку Олександра Дідуха. А швидкий гол Олега Трінчака (на 2-й хвилині) не поміг «Бурштину» уникнути поразки від «Прометея». Матеївці тричі розписалися у воротах господарів – 1:3.

Першість Івано-Франківської області, 4 тур, 2 жовтня

«Прикарпаття-Тепловик» U-18 – «Олімп» (Татарів) – 1:1
Голи: Пасічняк (45) – Овчар (51)

ФК «Снятин» – «Хутровик» (Тисмениця) – 4:3
Голи: Шинкарик (14, 65), Попович (25), Аронець (81) – Пілат (28), Хавлюк (38), Данек (52)

ФА «Прикарпаття» – СДЮСШОР «Прикарпаття» – 2:1
Голи: Пащак (16), Дідух (70) – Козенко (45)

«Прут» (Делятин) – «Черемош-Сандаліно» (Верховина) – 1:1
Голи: Дячук (70) – Ромаш (59)

ФК «Бурштин» – «Прометей» (Матеївці) – 1:3
Голи: Трінчак (2) – Мацюк (41), Матійчук (54), Довганюк (90+3)

«Ліцей-Вікторія» (Ів.-Франківськ) – СК «Галич» – 2:2
Голи: Угринюк (4, 51) – Метенька (16), Гуменюк (65)