Друга лігаНовиниЧемпіонат області

Першість області, 15-й тур: «Юність» здобуває чергову перемогу, кутські «Карпати» відриваються від переслідувачів

Команди першості області безсилі перед «Юністю» з Верхньої. У 15-му турі підопічні Романа Мотуза провели виїзний матч проти «Колоса Городенківщини». У першому таймі господарям поєдинку вдавалося гасили небезпеку біля своїх воріт, проте у другій половині гри верхнянці дотиснули суперника. Спочатку Назар Герин, відкрив рахунок, а за три хвилини Роман Москалик замкнув головою навіс з від Ігоря Долотка – 0:2.

«Карпати» Кути відновлюють перевагу над вільхівцями до 4-ох залікових очок. В минулому турі Кути програли на Богородчанщині, чим підпустили суперника на мінімальну відстань, проте розгромна перемога над «Нептун-Покуття» 5:0 позволила карпатівцям впевнено очолювати гонку за «срібні» нагороди.

За трійку призерів ведуть боротьбу і «Вербівці». У домашньому матчі проти старобогородчанських «Карпат» «Вербівці» влучними ударами в кожному з таймів забезпечили собі перемогу 2:0.