Калуський р-нНовиниРайони

Кубок Калуського р-ну: «Колос» – володар Кубка району

Сам матч розпочався з атакувальних дій обидвох команд – на штрафний удар від Басараба Михайла відповів Халусяк Василь який не зміг як слід пробити по м’ячу перебуваючи у воротарському майданчику суперника. З плином стартових хвилин гра перемістилася в середину поля. Обидві команди з поперемінним успіхом переходили центр поля. Але до ударів по воротах справа не доходила. Після одного з сольних проходів небезпечно пробивав Лунів Василь, однак воротар суперника зреагував на цей постріл. На цей удар «Студінка» відповіла одразу трьома небезпечними ударами – з-за меж штрафного майданчика пробивав Лазар, зі штрафного Сенів та головою Петрина. Два удари пройшли повз ворота, ще одного разу нашу команду врятував Халус. До завершення першого тайму команди ще по декілька разів пробивали повз ворота одна одної. Але до зміни рахунку ці удари не привели.

Стартові 15-ть хвилин другого тайму були схожими з кінцівкою першого, команди безуспішно атакували ворота одна одної. На 67-ій хвилині «Колос» врятувала уже перекладина. 90-та хвилина – небезпечно пробивав Халусяк Василь, але м’яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки воріт. На цьому основний час матчу завершено. 0:0 і на команди очікували два екстра тайми.

Кубок Калуського р-ну: «Колос» – володар Кубка району 2
фото Василя Федоріва

Перший екстра тайм активніше розпочала «Студінка», як результат два небезпечні моменти біля воріт ціневчан. У першому випадку впевнено зіграв Халус Петро, а в другому м’яч пролетів повз стійку. Відповідь «Колоса» не забарилася – Джус Мар’ян влучив у перекладину зі штрафного.

На 118 хвилині матчу м’яч все ж таки побував у воротах Халуса Петра, але арбітр матчу відмінив взяття воріт. А згодом дав свисток про завершення матчу. Все вирішилось у серії післяматчевих одинадцятиметрових ударів.

Забігаючи наперед слід зауважити що команди пробивали свої удари уже по другому колу. І тут стійкішим виявися голкіпер «Колосу». Петро зміг парирувати вирішальний удар Сеніва Віталія, тим самим принісши «Колосу» перемогу, а з нею і звання Володаря Кубка Калуського району, сезону 2021/22 рр..

Кубок Калуського р-ну: «Колос» – володар Кубка району 3
«Колос» (Цінева) – володар Кубка Калуського району 2021-2022 років

На цій мажорній ноті цей футбольний сезон завершено. Уже згодом стартує новий футбольний рік. Але це уже зовсім інша історія.

Кубок Калуського району. Фінал

«Колос» (Цінева) – ФК «Студінка» – 0:0 пен. 11:10

Серія пенальті: Гутак Василь – 1:0; Сенів Віталій – вище воріт; Кузьмин Олександр – 2:0; Чижевський Віталій – 2:1; Джус Мар’ян – вище воріт; Заріцький Володимир – 2:2; Мигович Василь – 3:2; Минай Роман – 3:3; Халусяк Василь – 4:3; Лазар Мирослав – 4:4; Локатир Олег – 5:4; Бусел Олександр – 5:5; Лунів Василь – 6:5; Козій Віталій – 6:6; Стасів Роман – 7:6; Баранович Андрій – 7:7; Вовчук Віталій – 8:7; Мазур Олег – 8:8; Дяків Віктор – 9:8; Жаб’як Денис – 9:9; Халус Петро – 10:9; Магас Володимир – 10:10; Гутак Василь – 11:10; Сенів Віталій – воротар.

«Колос»: Халус П., Вовчук В., Стасів Р., Мигович В., Кузьмин О., Локатир О., Джус М., Лунів В., Гутак В., Надрага М. (Кажук Н. 57′ (Дяків О. 87′)) Халусяк В..

«Студінка»: Жаб’як Д., Мазур О., Магас В., Басараб М.(Гнатківський Т. 46′ (Чижевський В. 90+4) ), Козій В., Сенів В., Заріцький В., Баранович А., Лазар М., Минай Р., Петрина Ю. (Бусел О. 83′).

Попередження – Халусяк В. 90′, Лунів В. 120.

10 вересня 2022, стадіон «Сокіл» с. Голинь – 17:00