Чемпіонат області: Сенсація на «Благо-Арені», розгром у Калуші, результати 1-го туру

В Івано-Франківській області розпочався новий футбольний сезон 2022-2023 років. В боротьбу за головним обласним трофеєм вступили 12 команд. На відміну від попереднього чемпіонату, який визнано не завершеним, участь приймають ті ж команди, окрім «Ніки-Вовчинець», «Сокільське» і ФК «Калуш», але з «Ураганом».

Відразу, у 1-му турі зафіксовано кілька сенсаційних результатів. «Благо-Юність», яка стрімко ввірвалась до числа лідерів, спочатку першості, а згодом і чемпіонату області, несподівано в рідних стіна поступилася «Нафтовику». У першому таймі Олег Куртяник відкрив лік забитих голів за верхнянців, але по перерві Віталій Петрик зрівняв рахунок, а Михайло Бабінчук з 11-метрової позначки перервав безпрограшну серію «Благо-Юності», яка налічувала 15 матчів.

До несподіваних результатів можна віднести розгром «Гарди» на її ж полі. «Вільхівці» у другому таймі чотирьома голами приголомшили калуську команду – 0:4.

У першому таймі дубль Андрія Мельничука приніс перемогу «Урагану» над «Карпатами» з Брошнів-Осади. З аналогічним результатом 2:0 «Прикарпаття-Тепловик» переміг кутські «Карпати», голами відзначились Олег Павлюк і Андрій Хома.

Також у двох матчах зафіксовано однаковий рахунок 4:1. У Надвірній «Покуття» розкатало «Бескид», а «Пробій» не відчув супротиву з боту «Варатика».

Чемпіонат Івано-Франківської області, 1 тур, 11 вересня

«Бескид» (Надвірна) –«Покуття» (Коломия) – 1:4
Голи: Максим’юк (30′) – Нападюк (18′), Савчук (48′), Іванців (57′), Семчук (87′)

«Варатик» (Коломия) – «Пробій» (Городенка) – 1:4
Голи: Іваничук П (38′) – Геник (7′), Гультай (32′), Варварюк (51′), Кукурудз (82′)

«Ураган» (Черніїв) – Карпати (Брошнів-Осада) – 2:0
Голи: Мельничук (33′), Мельничук (41′)

«Карпати» (Кути) – «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 0:2
Голи: Павлюк (35′), Хома (39′)

«Благо-Юність» (Верхня) – «Нафтовик» (Долина) – 1:2
Голи: Куртяник (18′) – Петрик (48′), Бабінчук (88′)

«Гарда» (Калуш) – ФК «Вільхівці» – 0:4
Голи: Лісовик (66′), Третяк (77′), Семчук (83′), Боднарук (85′)