Калуський р-нНовиниРайони

Калуський р-н: «Збора» – чемпіон району, результати 16-го туру

ФК «Збора» повторила минулорічний успіх – ставши вдруге поспіль чемпіоном Калуського району. Гостюючи в Перекосах зборяни завдали розгромної поразки місцевій команді. У першому таймі Степан Гудак, Андрій Драган і Тарас Пецків поклали фундамент до подальшого погрому суперника. По перерві Степан Гудак продовжив побиття ФК «Перекоси» забивши четвертий гол на 59-й хвилині. За 3 хвилини Віктор Кухар намагався згладити результат на «табло», але Андрій Рибатчин і Ростислав Федорин таки довели рахунок до розгромного. 1:6 – ФК «Збора» за два тури до завершення чемпіонату стає не досяжною для конкурентів.

«Сокіл» і «Студінка» також здобули перемоги в 16-му турі, але вище другого місця піднятися не зможуть. Голиньська команда мінімально здолала «Гуменів», а «Студінка» з рахунком 3:2 сильніша за «Єдність».