НовиниРайониРожнятівський р-н

Рожнятівський р-н: «Сваричів» розписав нічию з «Оболонню», «Колос» збільшує відрив, результати 13-го туру

23 травня були зіграні три матчі 13-го туру Чемпіонату району. Нагадаємо що, напередодні представники команди «Бережниця» Петранка повідомили керівництво РРФФ про зняття з розіграшу. Таким чином цінівському «Колосу» зараховано технічну перемогу – +:-. Такі ж перемоги отримають і всі наступні суперники «Бережниці».

Щодо інших матчів, то слід відзначити що, вони були результативними – перегінська «Лімниця» розгромила вдома «Спас», на тому ж стадіоні «Сливки» також розгромно перемогли команду Дуби.

Центральним матчу туру однозначно можна було вважати поєдинок у Брошневі-селі. Де гравці «Оболоні» приймали «Сваричів». Уже в першому таймі вболівальники побачили сім забитих м’ячів – 4:3 на користь господарів. Другий тайм вийшов значно нуднішим – тільки один м’яч залетів у сітку воріт. Це сваричівці змогли встановити паритет у рахунку – 4:4. Зрозуміло що, результат цього протистояння тільки на користь Ціневи. Яка і надалі одноосібно очолює турнірну таблицю.