Калуський р-нНовиниРайони

Кубок Калуського р-ну: «Завадка» вибиває «Прикарпаття», а боднарівський «Сокіл» «Тужилів», результати 1/8 фіналу

31 жовтня відбулись матчі 1/8 фіналу Кубка Калуського району, в яких не обійшлося без сюрпризів.

Лідер групи «С», гошівське «Прикарпаття», припиняє боротьбу за Кубок район поступившись у додатковий час «Завадці» 4:3. Таж доля спіткала «Тужилів», який після «нулів» з боднарівським «Соколом» в основний час припустився єдиної помилки в екстра-таймі – 0:1.

Решта фаворитів турніру впевнено проходять своїх суперників. Зокрема «Колос» у гостях переграв брошнівську «Оболонь». У першому таймі автоголом відзначився Тарас Пилипів, а по перерві Василь Халусяк подвоїв рахунок – 0:2.

Покер Юліана Петрини і гол в додачу Андрія Хемича принесли впевнену перемогу «Студінці» у матчі зі «Свічою», яка спромоглась на одну результативну атаку із завершенням Владислава Пеляка – 5:1.

Голинський «Сокіл» у рідних стінах впевнено здобуває путівку до чвертьфіналу, який завдяки голу Ігоря Завадецького і двох влучних ударів в сітку воріт суперника від Віталія Андрейка, переграв ФК «Гуменів» – 3:0.

ФК «Сваричів» на власному полі не мав проблем з «Верхньою», що підтвердили влучні удари Степана Марчука, Володимира Возняка і дубль від Любомира Локатиря у ствір воріт Віктора Григорійчука – 4:0.