Калуський р-нНовиниРайони

Калуський: «Збора» і «Оболонь» не помітили на полі суперників, «Сваричів» і голинський «Сокіл» втрачають перші очки

«Збора» і «Студінка» випереджають «Рух», «Сваричів» попри втрату очок залишається на вершині групи «В», а в центральних матчах групи «С» і «D» переможців не виявлено.

ГРУПА А: «Рух» здає лідируючі позиції, результати 5-го туру

Перемога «Штурму» підтягує команду до лідерів, яким програє всього три залікові бали. А в матчі проти «Руху» відзначились Юрій Пукіш, Іван Дмитрів, Андрій Король і Петро Квік забив двічі – 0:5.

Натомість поразка «Руху» відкидає їх з трійки призерів, куди переміщаються «Збора», «Студінка» і «Гуменів» завдяки синхронним перемогам.

Чемпіонат Калуського району (Калущина), 5 тур, 26 вересня

Збора — Підгірки – 7:0
Гуменів — Войнилів – 4:0
Рух — Штурм – 0:5
Завадка — Сокіл Б – 5:1
Тризуб — Студінка – 1:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Калуського району (Група А) можна → ТУТ.

ГРУПА В: «Сваричів» не дорахувався очок в Перегінську, «Колос» перемагає, результати 5-го туру

«Колос» здобуває чергову перемогу, перегравши «Зорю», а голи у кожному з таймів Василя Халусяка встановили рахунок 0:2. Перегінська «Лімниця» розписала домашню мирову зі «Сваричевом», а «Оболонь» з двох значним рахунком знищила «Сокіл» з Верхнього Струтину.

В підсумку втрата очок «Сваричіва» не вплинуло на їх турнірне становище, команда Ціневи – друга, «Лімниця» замикає трійку лідерів.

Чемпіонат Калуського району (Рожнятівщини), 5 тур, 26 вересня

Лімниця — Сваричів – 2:2
Спас — Карпати Д – 4:1
Оболонь Б — Сокіл ВС – 13:1
Зоря Б — Колос Ц – 0:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Калуського району (Група B) можна → ТУТ.

ГРУПА С: Мирова в Гошові, «Нафтовик» зазнає поразки, результати 5-го туру

Група «С» не дорахувалась однієї команди – лоп’янські «Карпати» припиняють участь у районних змаганнях. Відповідно попередні результати матчів за участю «Карпат» анульовано, що дало в знаки на турнірну таблицю.

«Прикарпаття» у домашньому матчі дав бій чемпіону Долинського району. У поєдинку проти «Тяпче» Роман Яремко вивів гошівську команду вперед, але під завісу першого тайму гості зрівняли рахунок вдало виконавши штрафний удар – 1:1.

«Леви» завдяки голам Андрія Кондрина і Олександра Свистуна забезпечили важку перемогу над тростянецьким «Соколом» – 2:1, а «Нафтовик», який вдало увійшов у сезон, з тим же рахунком поступився «Станківцям».

Чемпіонат Калуського району (Долинщини), 4 тур, 19 вересня

Карпати Л — Свіча – -:+
Прикарпаття — Тяпче – 1:1
Станківці — Нафтовик Я – 2:1
Леви — Сокіл Т – 2:1

ГРУПА D: «Сокіл» втрачає перші очки, лідер без змін, результати 5-го туру

ФК «Негівці» здобули першу перемогу в чемпіонаті забивши по голу у кожному з таймів у ворота «Верхні» – 2:0. Також першу звитягу над суперником відсвяткували «Перекоси», які завдяки хет-трику Василя Шнайдера переграли «Єдність» – 0:3.

У центральному матчі туру лідери групи «D» не змогли виявити переможця. ФК «Тужилів» двічі забив у ворота голинського «Сокола», на що ті відповіли дублем лідера бомбардирських перегонів Віталія Андрейка. Відзначимо, що в активі нападника «Сокола» 8 голів у 4 матчах.

Єдність — Перекоси – 0:3
Негівці — Верхня – 2:0
Новиця — Довгий Войнилів – 2:4
Тужилів — Сокіл Г – 2:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Калуського району (Група D) можна → ТУТ.