Надвірнянський р-нНовиниРайони

Кубок Надвірнянського р-ну: Визначились всі учасники чвертьфіналу, результати 1/8 фіналу

Відбулись повторні матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубка Надвірнянського району з футболу сезону 2021-2022 років, за підсумками якого визначено чвертьфіналістів турніру.

Після поразки 0:2 у першому матчі «Надвірна» вириває путівку в «Лістера» до наступної стадії. У першому таймі Петро Федоришин відкрив рахунок, а на останній хвилині основного часу Максим Вітвіцький перевів протистояння у екстра тайми, де гол Петра Федоришина забезпечив надвірнянцям місце в 1/4 фіналу.

Туди також потрапляє «Розсіч», яка забезпечила собі перемогу у першому таймі. Дубль Романа Лахви і голи Володимира Юрчилюка і Назара Госедло поставили у безвихідь «Лукавець», а по перерві добив команду Гвізда Ігор Лахоцький – 5:0.

В «суху» проходить свого суперника «Яструб». Минулого тижня колектив поляниці переграв ФК «Ланчин» з рахунком 2:0, а в повторному матчі Тарас Білецький забив двічі до перерви, і в другому таймі зміцнили перевагу «Яструба» Сергій Луцишин і Тарас Поляк – 0:4.

Переможець осінньої частини чемпіонату району покидає кубковий турнір. Нічия у першому матчі і три голи у ворота ФК ««Горгани»(двічі відзначився Дмитро Пилип’як і гол в активі Юрія Дмитрука) в повторному матчі, виводять «Сокіл» до чвертьфіналу – 3:1.

Кубок Надвірнянщини, 1/8 фіналу, матчі-відповіді, 31 жовтня

ФК «Надвірна» – «Лістер» (Лісна Тарновиця) – 2:0 д.ч. 3:0 (перший матч 0:2)
ФК «Верхній Майдан» – «Підгір’я» (Назавизів) – 1:4 (перший матч – 1:3)
ФК «Красна» – ФК «Перерісль» – -:+ (перший матч – -:+)
«Сокіл» (Фитьків) – «Горгани» (Зелена) – 3:1 (перший матч – 1:1)
ФК «Ланчин» – «Яструб» (Поляниця) – 0:4 (перший матч – 0:2)
«Розсіч» (Битків) – «Лукавець» (Гвізд) – 5:0 (перший матч – 2:1)
«Рокита» (Білі Ослави) – ФК «Добротів» – -:+ (перший матч – -:+)
«Скеля» (Пнів) – «Колос» (Парище) – 4:3 (перший матч – 2:4)

1 листопада, в приміщенні офісу Надвірнянської районної асоціації футболу, відбулось жеребкування 1/4 фіналу розіграшу Кубка Надвірнянського району з футболу сезону 2021-2022 років, в якому визначено наступні пари: