МіжсезонняНовини

ВІЛЬХІВЦІ – БРУСНИЦЯ – 1:3. Товариський матч

У своєму другому контрольному матчі ФК «Вільхівці» приймали колектив з Буковини ФК «Брусниця», які після першого кола чемпіонату чернівецької області посідають 3-є місце.

У першій 45-ти хвилинці команди свої моменти не використали, відправившись на перерву за рахунку 0:0. А в другій половині гри гості були влучнішими за своїх суперників. Доречі два перші голи воротар «Вільхівців» пропустив «за комірець». Тай третій м’яч «Брусниця» забивала не без помилки кіпера господарів, який вибіг на суперника, що перебував в супроводі захисника, а тому не забракло майстерності обіграти обох опонентів і відправити м’яч у пусті ворота.

За «Вільхівці» єдиним голом відзначився Андрій Слободян, який отримав передачу зі своєї чистини поля, вибіг на оперативний простір у штрафній суперника і розстріляв ворота. В підсумку рахунок 1:3 на користь буковинської команди.