Міжсезоння

БЛАГО-ЮНІСТЬ – ДОВБУШ – 1:1. Товариський матч

Вчора, 31 липня, верхнянська команда «Благо-Юність» провела черговий контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону. Спаринг-партнером виступила команда-учасник аматорського чемпіонату України – УСК «Довбуш» (Чернівці).

Перший тайм залишився за буковинською командою, які відкрили рахунок на 15-й хвилині. Олександр Жумига отримай м’яч від партнера вкиданням із-за бокової лінії, далі змістився до входу у штрафний майданчик і завдав влучного удару у дальню «дев’ятку» – 0:1.

Команда Романа Мотуза відігралась в другій половині гри, а саме на 73-й хвилині після чергового розіграшу кутового. Роман Москалик подав у штрафну суперника, де вище всіх вискочив Володимир Христонько і ударом головою відновив рівновагу – 1:1.

Товариський матч

«Благо-Юність» (Верхня) – «Довбуш» (Чернівці) – 1:1 (0:1)

Голи: Христонько (73) – Жумига (15).

«Благо-Юність» (стартовий склад): Макогон, Подолюк, Канюк, Долотко, Турчанський, Лаврук, Вацеба, Третяк, Гудак, Павлюк, Москалик.

«Довбуш» (стартовий склад): Степаненко, Рудич, Геник, Шевчук, Давидюк, Бобик, Шишигін, Тодорович, Масікевич, Жумига, Андрієць.

31 липня 2021, м. Івано-Франківськ, стадіон «Наука» – 18:00.