МіжсезонняНовини

УРАГАН – БЛАГО-ЮНІСТЬ – 2:1. Товариський матч

25 липня «Благо-Юність» провела свій перший товариський матч у рамках підготовки до нового сезону.

Суперником виступила найсильніша обласна команда попереднього сезону – «Ураган» Черніїв. Матч проходив у рівній боротьбі, дещо більше контролювали м’яч верхнянські гравці.

У першому таймі Ігор Худоб’як «Халк» головою після подачі кутового відкрив рахунок. На початку другого тайму Роман Денега скористався помилкою воротаря «Благо-Юність» та подвоїв рахунок. Вже за кілька хвилин Роман Гудак з пенальті скоротив відрив у рахунку. До фінального свистка «Благо-Юність» мала ще кілька нагод, щоб відновити рівновагу, проте до фінального свистка рахунок так і не змінився.

Варто зазначити, що команда Романа Мотуза тільки закінчили перший етап підготовки, в основному працюючи над «фізикою», без м’яча. «Ураган» же завершив свій підготовчий цикл (гравці суперника проводили 10-денний тренувальний збір на спортивній базі у с. Вістова), адже змагання у аматорському чемпіонаті України стартують дещо швидше, ніж обласні змагання.

Відзначимо, у попередніх контрольних матчах черніївський «Ураган» здолав «Варатик» (5:1) і калуську «Гарду» (4:3).