НовиниРайониРогатинський р-н

Рогатинський р-н: «Лучинці» очолили чемпіонат, результати 14-го туру

Центральне протистояння ігрового дня пройшло у Липівці, де місцева команда приймала свого найближчого переслідувача Лучинці. На жаль, інтриги не вийшло, гості повністю переграли суперника з рахунком 5:2 (за ходом зустрічі було 5:0). Герой матчу – захисник Лучинців Ярослав Деренюк, котрий забив 3 м’ячі у ворота господарів (два – з 11-метрових) і ще раз вразив свої ворота. Завдяки цій звитязі лучинецька дружина стала лідером чемпіонських перегонів.

Продовжив переможну ходу до 3-х матчів Добринів, котрий 6 червня здобув вольову перемогу над Пуковом 2:1 (вирішальний гол відбувся на 84-й хвилині).

Відзначимо дуже впевнену перемогу Путятинців. Чинний чемпіон з рахунком 6:2 розгромив Загіря-Княгиничі, автором перших 4-х голів у цій грі став форвард гостей Богдан Кашуба.

Підвиння після першого тайму громило Верхню Липицю 3:0, однак після перерви гості заграли краще, але до позитивного результату не дотягнули. Черче у надважливому поєдинку обіграло Залужжя і значно покращило свої позиції в боротьбі «за виліт». Бабухів до 25-ї хвилини був попереду у грі з Долинянами 3:0, однак надалі забивали тільки гості (4:3).