НовиниРайониРогатинський р-н

Рогатинський р-н: «Липівка», «Лучинці» та «Ураган» набирають максимум очок, результати 12-го туру

Вже після стартового туру другого кола, ймовірно, визначились команди, котрі будуть вести боротьбу за медалі чемпіонату району. Перша трійка – Липівка, Лучинці та Добринів – збільшила свою перевагу над конкурентами (різниця між 3 і 4 місцями вже становить 9 очок).

Лідер Суперліги Липівка приймала аутсайдера Бабухів і здобула впевнену звитягу з рахунком 3:1. Виїзну перемогу над Загір’ям-Княгиничами Лучинцям приніс Роман Федунишин, котрий голом завершив свій прохід по центру на 76-й хвилині (2:1). Добринів вдома грав проти Путятинців і переміг 5:2 (всі голи глядачі побачили у другому таймі).

Верхня Липиця втретє поспіль перемагає свого суперника з рахунком 1:0 (цього разу було обігране Черче). Ще два поєдинки дня завершилися внічию – Підвиння і Долиняни на двох забили 6 м’ячів, а Пуків несподівано втратив очки проти Залужжя – 1:1.