МіжсезонняТоп

КАЛУШ – АКАДЕМІЯ ОШ – 3:0. Контрольний матч

Футбольний клуб “Калуш” святкував першу перемогу на зборах в Туреччині.

У сьогоднішньому поєдинку проти киргизької “Академії Ош” калушани забили три м’ячі без відповіді, тим самим святкували першу перемогу на заключному етапі підготовки до весняної частини сезону. Переможний початок для “червоно-чорних” поклав Роман Лебедь, відкривши рахунок на 27-ій хвилині поєдинку – 1:0. Одразу по перерві Тарас Пучковський подвоїв перевагу калушан, вдруге вразивши ворота “академіків” – 2:0. Під завісу матчу Андрій Ременюк реалізував пенальті і підбив остаточні 3:0 на користь “Калуша”.

Свій четвертий матч на зборах в Туреччині “Калуш” проведе вже у вівторок, 10-го березня. Суперник наразі уточнюється.

Контрольний матч

ФК “Калуш” – “Академія Ош” (Киргизстан) – 3:0 (1:0)

Голи: Лебедь, 27, Пучковський, 47, Ременюк, 90, пен.

ФК “Калуш” (1-й тайм): Жмурко, Поручинський, Матушевський, Заваляк, Воронін, Толочко, Легкий, Савошко, Понєдєльнік, Лебедь, Книш.
ФК “Калуш” (2-й тайм): Злотар, Гончар, Сениця, Олевич, Лаврук, Кохман, Легкий, Ременюк, ГНП, Лебедь, Пучковський.