МіжсезонняТоп

ФРАМ ЛАРВІК – ПРИКАРПАТТЯ – 2:2. Контрольний матч

У неділю, 8 березня, “Прикарпаття” зіграло свій другий спаринг на заключному зборі у турецькому Белеку. Суперником івано-франківців була команда Другого дивізіону чемпіонату Норвегії – “Фрам Ларвік”.

Команда Володимира Ковалюка два рази була попереду, однак норвежці двічі зуміли зрівняти рахунок. До перерви команди обмінялися забитими м’ячами: на гол Романа Дитка опоненти відповіли через 10 хвилин – 1:1. У другому таймі ще один форвард івано-франківців Роман Барчук знову вивів “Прикарпаття” вперед, але невдовзі норвежці вдруге відігралися. До завершення матчу команди більше не забивали – 2:2.

Контрольний матч

«Фрам Ларвік» (Норвегія) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:2 (0:1)

Голи: ??? (35), ??? (70) – Дитко (25), Барчук (53).

“Прикарпаття” (1 тайм): Піцан, Бойко, Пастух, Француз, Бочкур, Воробчак, Борисевич, Геник, Кузьмин, Дитко, Барчук.
“Прикарпаття” (2 тайм): Піцан, Бойко (Василів), Пастух, Француз, Бочкур, Воробчак (Януш), Борисевич (Дербах), Вацеба (Семотюк), Шпирка, Дитко (Павлюк), Барчук (Хома).