Перша лігаТопЧемпіонат області

ПОКУТТЯ – ПРИКАРПАТТЯ-ТЕПЛОВИК – 4:0. Коломияни декласували дублерів «Прикарпаття»

В перенесеному матчі 5-го туру чемпіонату області коломийське «Покуття» приймав дублерів «Прикарпаття».

З перших секунд матчу господарі помчались на ворота суперника, і відразу ж повели в рахунку. Голом відзначився Москалик на першій хвилині. В компенсований арбітром час до першого тайму Пархуць отримав другу жовту карточку, яка перетворилась у червону та вилучення із поля.

В другій половині поєдинку «Покуття», в більшості, повністю переграли івано-франківців. Рахунок до розгромного довели Блащук, Кушецький і дублем відзначився Москалик.

Завдяки цій звитязі колектив Турянського заробляє 18 очок, що на один пункт менше ніж у лідера – «Карпат» з Брошнева-0сади. «Прикарпаття-Тепловик» і 15-ма очками вибуває з трійки лідерів.

«Покуття» (Коломия) – «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 4:0