Кубок областіТопЧемпіонат області

Кубок області 1/8 фіналу: «Нафтовик» та «Карпати» проходять далі

27 жовтня було зіграно ще 3 матчі-відповіді 1/8 фіналу розіграшу Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2019-2020 рр.

«Нафтовик» (Долина) – «Вихор» (Ямниця) – 4:0 (перший матч – 0:0)

Після мирової в Ямниці у першому матчі 1/8 фіналу підопічні Москвіна довели, що саме вони вважалися фаворитами пари. Вже в першому таймі Халацький відзначився дублем, а по перерві Дяків та дебютант нафтовиків – Дякун встановили остаточний результат – 4:0.

«Карпати» (Брошнів-Осада) – «Касова» (Бовшів) – 3:0 (перший матч – 5:1)

Брошнівські «Карпати» вийшли на звітну гру із солідною перевагою після першого матчу. Як і в попередньому поєдинку бовшівці не змогли дати бій супернику, натомість пропустили три м’ячі у власні ворота.

«Пробій» (Городенка) – «Бескид» (Надвірна) – 0:2 (перший матч – 0:1)

Дубль Куяте приніс важку перемогу в матчі та вихід в наступний етап кубка області надвірнянській команді.

«Сокільське» (Тюдів) – «Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – +:- (перший матч – 1:1)

Після результативної нічиї після першого матчу «Ніка-Вовчинець» не явилась на матч-відповідь, таким чином «Сокільському» зараховано технічну перемогу та путівку в ¼ фіналу.

Нагажуємо, що заключний матч-відповідь 1/8 фіналу між командами «Ураган» (Черніїв) – «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) відбудеться в неділю, 3 листопада, о 14:00 на стадіоні «Гірка» (м. Івано-Франківськ).