Товариські матчі: «Вільхівці» і «Карпати» не змогли переграти своїх суперників
2 квітня чергові контрольні поєдинки провели «Карпати» Брошнів-Осада і ФК «Вільхівці», які готуються до поновлення чемпіонату Івано-Франківської області сезону 2022-23 рр.
Команда Андрія Нестерука вдома розійшлася мировою з ФК «Волока» (Чернівецька обл.). За «Вільхівці» відзначились Боднарук і Дяків, гості двічі реалізували 11-метровий – 2:2.
![Товариські матчі: «Вільхівці» і «Карпати» не змогли переграти своїх суперників 2 Товариські матчі: «Вільхівці» і «Карпати» не змогли переграти своїх суперників 2](https://football.net.ua/wp-content/uploads/2023/04/339421304_773222447553284_3753321289949448448_n.jpg)
На стадіоні села Голинь брошнів-осадські «Карпати» провели товариський матч з місцевим «Соколом» (представник Калуського р-ну). У результативному поєдинку команди переможця не виявили – 3:3.
Головне фото Василя Федоріва