Кубок областіНовиниТопЧемпіонат області

Кубок області: Команда Веприка вириває перемогу на останній хвилині, а «Олімп» – в додатковий час, результати 1/16 фіналу

27 жовтня визначились останні два учасники 1/8 фіналу кубка Івано-Франківської області сезону 2022-2023 років.

Найбільш несподіваний результат 1/16 фіналу кубка області зафіксовано на «Хет-Трик Арені» в Івано-Франківську – юнацька команда «Прикарпаття-Тепловика» вибила з турніру брошнів-осадські «Карпати». Героєм у складі команди Олега Веприка став Ігор Вікарюк, який у кінці кожного тайму відзначився у воротах Назарія Жиляка – на 42-й хвилині відкрив рахунок після розіграшу кутового; в другому таймі, Володимир Христонько дав надію «Карпатам» на підсумковий успіх, але на останній хвилині основного часу Ігор Вікарюк приніс перемогу «Прикарпаття-Тепловику» U-18 – 2:1.

«Прут» дав бій лідеру другої ліги чемпіонату області. На 10-й хвилині Руслан Зупник відзначився у воротах «Олімпа», в на старті другого тайму Іван Хопта перевів протистояння у додатковий час, де татарівська команда позбавили «Прута» на ще одну сенсацію вчорашнього дня – Іван Хопта оформив дубль і голами відзначились Андрій Сапа і Роман Баланюк – 4:1.

Нагадаємо, перші учасники 1/8 фіналу визначились в середу, 26 жовтня.

Кубок Івано-Франківської області, 1/16 фіналу
27 жовтня
«Прикарпаття-Тепловик» U-18 – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 2:1
«Олімп» (Татарів) – «Прут» (Делятин) – 4:1 (додатковий час)
«Черемош-Сандаліно» (Верховина) – ФК «Снятин» – -:+

Фото Василя Федоріва ( з матчу «Прикарпаття-Тепловик» U-18 – «Карпати» Брошнів-Осада)