Надвірнянський р-нНовиниРайони

Кубок Надвірнянського р-н: «Лістер», «Підгір’я» і «Розсіч» в перших матчах перемагають, результати 1/8 фіналу

Відбулись перші матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубка Надвірнянського району з футболу сезону 2021-2022 років. У матчах, які були зіграні, інтрига зберігається до повторних поєдинків.

«Лістер» вдома дотиснув «Надвірну» завдяки голам у другому таймі Любомира Бобика і Андрія Реміцького – 2:0. «Горгани» на домашньому полі розійшлися мировою з «Соколом» – Дмитро Пилип’як вивів гостей вперед на старті поєдинку, а Юрій Макарук в середині другого тайму зрівняв рахунок – 1:1.

Перевагу перед матчем-відповіді забезпечили собі «Підгір’я», які здолали друголіговий «Верхній Майдан» – 3:1, «Яструб», за який відзначились Тарас Білецький і Богдан Бордун у ворота ФК «Ланчин» – 2:0.

Гол Михайла Синяк в компенсований до основного часу зберіг непогані шанси команді «Лукавець» на другий матч у протистоянні з «Розсічу». А перемогу битківчанам принесли Андрій Корж і Володимир Юрчилюк – 1:2

ФК «Перерісль і ФК «Добротів перші чвертьфіналісти, так як їхні суперники відмовились від участі в турнірі. До них приєднаються ще 6 команд, які визначяться 31 жовтня за підсумками повторних матчів 1/8 фіналу.