Калуський р-нНовиниРайони

Калуський р-н: Розпочався чемпіонат району, результати 2-го туру

Через негоду, яка вирувала на Калущині минулого тижня, довелося відкласти старт чемпіонату району. 25 вересня матчами 2-го туру офіційно розпочався чемпіонат Калущини.

Група A, 2 тур, 25 вересня

«Збора» здобуває важку перемогу в Берлогах з місцевою «Зорею» – 2:3. «Гуменів» без зусиль розібрався з «Негівцями» – 0:4, а «Довгий Войнилів» переграв «Войнилів» 4:1.

«Рух» вдома здолав «Верхню». Перший тайм залишився за командою з Вістової (1:0), а в другій половині гри господарі розвинули свою перевагу. На 85-й хвилині «Верхня» забила гол у відповідь, автор якого став Андрій Свирид, але в підсумку 3:1 – перемога господарів.

Негівці – Гуменів – 0:4
Довгий Войнилів – Войнилів – 4:1
Рух (Вістова) – Верхня – 3:1
Зоря (Берлоги) – Збора – 2:3

Ознайомитися з турнірною таблицею Чемпіонату Калуського району Група A можна ТУТ.

Група B, 2 тур, 25 вересня

«Сокіл» впевнено розпочинає чемпіонат. У домашньому поєдинку голиняни забили чотири «сухі» голи «Перекосам». Взяттям воріт суперника відзначились Євген Ляхович, Роман Івахнюк і дубль в активі Віталія Андрейка – 4:0.

«Сваричів» впевнено переграє «Новицю». Голи Романа Мельника, Андрій Сировецького, Степана Марчука продемонстрували готовність сваричівської команди до нового чемпіонату. «Новиця» змогла забити двічі, але в підсумку рахунок – 4:2 на користь ФК «Сваричів».

З перемоги також стартували «Карпати» з Дуби, перегравши у результативному матчі «Станькову» – 4:6, а гол Костянтина Кобути не врятував «Мостище» від поразки об’єднаній команді Середнього Бабина і Перевозця – 3:1.

Сокіл (Голинь) – Перекоси – 4:0
Єдність (Середній Бабин) – Мостище – 3:1
Сваричів – Новиця – 4:2
Станькова – Карпати (Дуба) – 4:6

Ознайомитися з турнірною таблицею Чемпіонату Калуського району Група B можна ТУТ.

Група C, 2 тур, 25 вересня

В групі «С» перемоги здобули лише команди, які грали на виїзді. «Рубань» в Гошеві переграв місцеве «Прикарпаття» 3:1 завдяки голам Григорія Горіна, який відзначився двічі, і голом відзначився Святослав Князик – 3:1.

З таким же рахунком «Оболонь» завдала поразку «Нафтовику», а «Велдіж» 3:2 переграє ФК «Станківці».

Нафтовик (Яворів) – Оболонь (Оболоння) – 1:3
Станківці – Велдіж (Шевченкове) – 2:3
Прикарпаття (Гошів) – Рубань (Велика Тур`я) – 1:3

Ознайомитися з турнірною таблицею Чемпіонату Калуського району Група C можна ТУТ.

Група D, 2 тур, 25 вересня

Потужний старт від «Колоса» з Ціневи. У домашньому матчі проти «Тризуба» «Колос» зняв питання щодо переможця поєдинку у першому таймі голами Василя Луніва, Мар’яна Джуса двічі Василя Халусяка. По перерві Мар’ян Джус оформив дубль, а його партнер по команді Василь Халусяк записує в свій актив хет-трик. «Колос» розгромив «Тризуб» – 6:0.

«Тужилів» також заробляє стартові 3 залікові пункти, а «Завадка» з «Підгірками» розділили очки – 2:2.

Тужилів – Штурм (Сівка Калуська) – 2:1
Колос (Цінева) – Тризуб (Старий Угринів) – 6:0
Завадка – Підгірки (Калуш) – 2:2

Ознайомитися з турнірною таблицею Чемпіонату Калуського району Група D можна ТУТ.

Фото ФК «Сваричів»

Вже завтра стартує Кубок Калуського району сезону 2022-2023 років. 26 команд розіграють 13 путівок до наступного етапу.