Надвірнянський р-нНовиниРайони

Надвірнянський р-н: «Розсіч» і «Надвірна» впевнено розпочинають сезон, результати 1-го туру

18 вересня розпочався чемпіонат Надвірнянського району сезону 2022-2023 років.У першому турі команди «Розсіч» і ФК «Надвірна» не мали проблем зі своїми суперниками.

Битківський колектив завдяки дублю Івана Рудейчука і голам Романа Лахви, Назарія Гереджука і Михайла Мартинюка розгромили «Бистрицю», які відповіли всього одним голом у виконанні Артема Михайлюка – 5:1.

«Надвірна» взагалі втримала свої ворота сухими у поєдинку з «Колосом». Володимир Чуфус і Василь Антонюк, які відзначились двічі, на 54-й хвилині зняли питання щодо переможця матчу. Добив суперника Олег Стасишин, а надвірнянці святкували перемогу з рахунком 5:0.

«Лістер» ведучи з рахунком 4:0 дещо розслабився в останню 10-хвилинку у матчі з «Горганами», давши супернику відквитати 2 голи – 4:2, а «Скеля» здобуває на старті сезону вольову перемогу над «Підгір’я». На гол з одинадцятиметрової позначки у виконанні Миколи Томин, Мар’ян Заяць відповів двічі – 2:1.