Чемпіонат області: «Бескид» здобуває першу перемогу

14 вересня відбувся винесений матч 2 туру чемпіонату Івано-Франківської області між «Бескидом» і «Варатиком». Проводити поєдинки посеред тижня зумовлено виступами коломиян в аматорському чемпіонаті України.

У 1-му турі обидві команди зазнали розгрому, ще й з однаковим рахунком 1:4: надвірнянці поступились іншій коломийській команді – «Покуття», а « Варатик» вдома городенківському «Пробою».

У Надвірній команди боролися виключно на перемогу, але краще з цим завданням справився «Бескид», який у першому таймі провів єдиний м’яч у ворота Ігоря Гавадзюка. Результативною дією на 18-й хвилині відзначився Андрій Андріїв – 1:0.

Ця перемога приносить перші очки «Бескиду» в чемпіонаті, а в коломиян залишається «0» у цій же графі в турнірній таблиці.