НовиниПерша лігаТопЧемпіонат області

«Покуття» не дораховується трьох залікових очок



Сьогодні, 24 листопада, в офісі Івано-Франківської обласної асоціації футболу відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету «ІФАФ», на якому було розглянуте питання про фінансову заборгованість футбольних клубів (команд) – учасників чемпіонату, першості, розіграшу Кубку області з футболу сезону 2021-2022 років перед Івано-Франківською обласною асоціацією футболу станом на 24 листопада 2021 року, повідомляє сайт ІФАФ.

Заслухавши та обговоривши інформацію голови КДК «ІФАФ» п. Т. Краснікова, Контрольно-дисциплінарний комітет «ІФАФ» вирішив у відповідності до Дисциплінарного кодексу «ІФАФ» позбавити МФК «Покуття» (Коломия) 3-х (трьох) очок у турнірній таблиці чемпіонату Івано-Франківської області з футболу сезону 2021-2022 років за систематичне (більше двох разів) невиконання рішень керівних органів «ІФАФ» та рішень КДК «ІФАФ».

Таким чином в активі коломиян залишається всього 6 зароблених балів в осінній частині чемпіонату (після першого кола). На позицію в турнірній таблиці не вплинуло (12 місце), але відставання від «Бескиду» зросло до шести очок, а від нижчих команд «Варатика» і «Калуша» скоротилося відповідно до 2-х і 3-х пунктів.

Фото МФК «Покуття» (Коломия)

Поділитися з друзями в:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
error: Content is protected !!