Івано-Франківський р-нНовиниРайони

Івано-Франківський р-н: «Путятинці» – переможці осінньої частини групи «А», «Дем’янів» вперше поступається в сезоні

В групі «А» «Путятинці» не збавляють переможний хід, «Медуха» скинула «Дем‘янів» з вершини групи «В», угринівський «Сокіл» розгромив суперника групи «D», «Дзвиняч» віддихає – «Старуня» перебирає лідерство в групі «Е», а «Хриплин» завершує осінню частину в групі «F» мировою.

ГРУПА А: Результати 11-го туру

ФК «Путятинці» стали найкращою командою групи «А» Першої ліги Івано-Франківського району за підсумками першого кола.

Останній перед великою зимовою тур чемпіонату пройшов 31 жовтня. ФК «Путятинці» грали на виїзді проти Черча, котре перед цим виграло 4 матчі поспіль. Матч завершився впевненою звитягою гостей з рахунком 5:1. Автором хет-трику став путятинський нападник Анатолій Бойко, який тепер має в активі 9 голів. Стільки ж у його партнера по команді Богдана Кашуби, котрий цього разу відзначився одним забитим м’ячем.

Неймовірну інтригу подарували в неділю Липівка та Загір’я-Княгиничі. До 86-ї хвилини гості були попереду 4:1, але втримати перемогу не зуміли. Рятівником для господарів став Василь Кривень, який на 90+4 хвилині зробив рахунок рівним після розіграшу кутового.

Другий раз поспіль програв Добринів, і цього разу знову “на сухо”. Долю їхнього гостьового матчу проти Пукова вирішив точний удар Тараса Кучмія у середині другої 45-хвилинки, який забив після виходу один-на-один.

Нарешті перервало свою 5-матчеву серію із поразок Підвиння. В останній грі року ця команда вдома з рахунком 2:1 обіграла Долиняни. Перший тайм виграли господарі (по разу забили Андрій Котлярський і Віталій Пипчак), а після перерви “Торфовик” зусиллями Володимира Чебанова забив тільки раз.

Єдина нічия в турі була зафіксована у матчі Руда – Конюшки, при чому гості зуміли врятувати матч вже в компенсований час.

Неприємно здивували Лучинці. Не назбиравши достатньої кількості гравців, ця команда не змогла виїхати на гру у Верхню Липицю. Тепер на гостей чекає технічна поразка, – Футбол Рогатинщини.

Метал — Ураган Дб – 1:0

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група А) можна → ТУТ.

Першість Івано-Франківського району, група «А», 10 тур, 24 жовтня

Жовчів — Сокіл Пт – +:-
Заланів — Кліщівна – 1:2
Бабухів — Сокіл Пм – 3:1
Воскресинці — Букачівці – 2:1
Нижня Липиця — Підкамінь – 3:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем першості Івано-Франківського району (Група А) можна → ТУТ.

ГРУПА B: Результати 10-го туру

Центральний матч туру відбувся у Дем’янові, де лідер групи не знавший ще гіркоти поразок у цьому сезоні, приймав команду з Дубівців. Матч вийшов бойовий, але гості таки зуміли завдати першої поразки лідеру з рахунком 2:0.

Цією поразкою скористалася « Медуха», яка в гостях перемогли аутсайдера групи (3:0) і очолила турнірну таблицю. Третє місце в групі зберігає за собою «Мединя», яка переграла «Комарів» 4:2.

Новий Мартинів — Медуха – 0:3

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група В) можна → ТУТ.

ГРУПА С: Першість, результати перенесених матчів

У неділю, 31 жовтня, відбулись два матчі Першості району. В рамках 7-го туру «Кутище» поділили очки з ФК «Колінці», а в матчі 10-го тугу «Олеша» переграла «Жуків».

Першість Івано-Франківського району, група «С», 7 тур, 31 жовтня

Кутище — Колінці – 1:1

10 тур, 31 жовтня

Олеша — Жуків – 3:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем першості Івано-Франківського району (Група С) можна → ТУТ.

ГРУПА D: Результати 10-го туру

«Марківці» залишаються на вершині турнірної таблиці, які завдяки голам Сергія Підвисоцького і Романа Хайнуса здобули перемогу над «Соколом» з Підлісся – 2:0.

«Козацький Острів» переграв «Сілець» 3:1, а павлівський «Сокіл» завдав поразку «Вихору» 3:1, дубль в активі Тараса Іваночко і голом у воротах ямницької команди відзначився Владислав Слободян.

Два хет-трики від Ігоря Шайбана і Сергія Заріцького і результативна дія Антона Понежи забезпечили угринівському «Соколу» легку перемогу над «Бистрицею» – 7:2, а ФК «Угринів» здолав у гостях «Авангард – 0:2.

Чемпіонат Івано-Франківського району, група «D», 10 тур, 31 жовтня

Сокіл Пв — Вихор – 3:1
Марківці — Сокіл Пд – 2:0
Авангард — Угринів – 0:2
Сокіл У — Бистриця – 7:2
Козацький Острів — Сілець – 3:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група D) можна → ТУТ.

ГРУПА E: Результати 10-го турів

Поки матчі за участю «Дзвиняча» переносяться , лідируючу позицію в групі перехопила «Старуня». У домашньому поєдинку з «Грабовець-Горохолина» футболісти ФК «Старуня» розмочили рахунок у другому таймі, голом відзначився Василь Кузюк, а розвинули перевагу Василь Гриців, Андрій Чередніченко і дубль оформив Василь Кузюк. Гості спромоглись всього відквитали один гол, який записав у свій актив Андрій Рицар – 4:1.

На відміну від матчу в Старуні, «Саджава» і «Жураки» вияснили стосунки у першій половині гри. На швидкі голи Віталія Стефуняка і Ярослава Середюка гості відігралися ще до першої чверті поєдинку зусиллями Андрія Яреми і Романа Попойлика – 2:2. Проте на чергову порцію забитих голів Віталія Стефуняка і Андрія Мороз «Жураки» не змогли знайти аргументів – 4:2.

Чемпіонат Івано-Франківського району, 10 тур, 31 жовтня

Старуня — Грабовець – 4:1
Саджава — Жураки – 4:2
Росільна — Дзвиняч – перенесено

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група E) можна → ТУТ.

ГРУПА F: Результат перенесеного матчу 2-го туру

В заключному матчі осінньої частини групи «F» «Хриплин» розписав виїзну нічию з «Олімпією». У складі господарів відзначився Василь Антонюк, а за «Хриплин» забив м’яч у сітку воріт суперника Володимир Гаврилюк – 1:1.

Чемпіонат Івано-Франківського району, 2 тур, 31 жовтня

Олімпія — Хриплин – 1:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група F) можна → ТУТ.