Івано-Франківський р-н: «Дністер» – переможець осінньої частини групи «С», «Дзвиняч» зазнає першої поразки



Ураган не витримує конкуренції в групі «А», «Дем‘янів» продовжує «штампувати» перемоги у групі «В», в групі «С» «Грушка» на фініші першої частини пропускає «Дністер» і «Гончарів», в групи «D» «Старі Кривотули» биті командою «Сілець», «Дзвиняч» вперше програє, «Хриплин» і «Металіст» перемагають в групі «F».

ГРУПА А: Результати 10-го туру

«Ураган» зазнав несподіваної поразки вдома від «Верхньої Липиці». Голи Василя Залуцького і Віктора Андрусишина поставили в незручне становище добринівський колектив – 0:2.

Натомість, «Путятинці» вдома переграють «Липівку», які у другому таймі дотиснули свого суперника – Олег Трінчак і Богдан Кашуба забезпечили комфортну перевагу господарям, а в кінці матчу команди розмінялися голами. Спочатку Михайло Стиславський відновив інтригу, а Анатолій Бойко її погасив – 3:1.

Також перемогою завершив свій домашній поєдинок «Буревісник», який обіграв «Підвиння». Назарій Маслій забив єдиний гол у ворота «об’єднаної» команди, на що ті відповіли двома влучними ударами у виконанні Володимира Мозіля і Володимира Крохмалюка – 2:1.

Чемпіонат Івано-Франківського району, група «А», 10 тур, 24 жовтня

Конюшки — Метал – 2:2
Торфовик — Руда – 5:1
Лучинці — Черче – 1:2
Ураган Дб — Верхня Липиця – 0:2
Буревісник — Підвиння – 2:1
Путятинці — Липівка – 3:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група А) можна → ТУТ.

Першість Івано-Франківського району, група «А», 10 тур, 24 жовтня

Сокіл Пт — Воскресинці – 1:13
Кліщівна — Фрага – 5:0
Підкамінь — Жовчів – 0:0
Сокіл Пм — Нижня Липиця – 1:2
Букачівці — Заланів – 3:0

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем першості Івано-Франківського району (Група А) можна → ТУТ.

ГРУПА B: Результати 9-го туру

Лідер групи – ФК «Дем’янів», на виїзді переграв аутсайдера чемпіонату – команду «Бринь» з рахунком 1:4. «Мединя» мінімально переграє «Луквицю» – 1:0, і продовжує гонку за дем’янівською командою, а «Дубівці» з двохзначним рахунком знищив ФК «Новий Мартинів» – 11:0.

Чемпіонат Івано-Франківського району, група «В», 9 тур, 24 жовтня

Дубівці — Новий Мартинів – 11:0
Крилос — Касова – 2:1
Комарів — Нараївка – 1:1
Бринь — Дем’янів – 1:4
Мединя — Луквиця – 1:0
Медуха — Луква –

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група В) можна → ТУТ.

ГРУПА С: Результати 9-го туру

9-й тур в групі «С» увінчався перемогою команд гостей, окрім «Ісаківа», які розійшлися з ФК «Остриня» 1:1.

«Гончарів» переграв «Грушку» з рахунком 2:3 і виходить на друге місце, відправив «Грушку» відразу на третє місце в турнірній таблиці. Результат матчу конкурентів задовільнив нижнівський «Дністер», який завдяки перемозі над «Антонівкою» 0:3 очолив таблицю.

Чемпіонат Івано-Франківського району, група «С», 9 тур, 24 жовтня

Остриня — Ісаків – 1:1
Тлумач — Пужники – 0:5
Грушка — Гончарів – 2:3
Живачів — Підвербці – 2:5
Антонівка — Дністер Н – 0:3

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група С) можна → ТУТ.

Першість Івано-Франківського району, група «С», 9 тур, 24 жовтня

Бортники — Королівка – 1:2
Кутище — Олеша – 1:1
Жуків — Колінці – 0:5

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем першості Івано-Франківського району (Група С) можна → ТУТ.

ГРУПА D: Результати 9-го туру

«Макрівці» одноосібно очолили групу «D», перестрілявши ФК «Угринів» на їхньому полі. За господарів відзначились Владислав Каляндрук і дублем Микола Стуй, на що «Макрівці» відповіли голами Романа Хайнуса і Тараса Овчара, які відзначили двічі – 3:4.

Несподіваної поразки зазнали «Старі Кривотули», та ще й з яким рахунком – 1:7! ФК «Сілець» на власному полі завдяки голам Назарія Олійника, Ростислава Вовка, Богдана Червоняк і хет-трику Георгія Богайчука знищив одного з лідерів своєї групи.

«Козацький Острів» на виїзді розійшовся миром з «Бистрицею» – 1:1, а «Вихор» розгромив «Авангард» – 5:1.

Чемпіонат Івано-Франківського району, група «D», 9 тур, 24 жовтня

Бистриця — Козацький Острів – 1:1
Вихор — Авангард – 5:1
Сокіл Пд — Сокіл У – 4:0
Сілець — Старі Кривотули – 7:1
Угринів — Марківці – 3:4

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група D) можна → ТУТ.

ГРУПА E: Результати 9-го турів

Першої поразки в чемпіонаті району зазнав ФК «Дзвиняч», поступившись на власному полі команді «Старуня». У першому таймі Василь Гриців відкрив рахунок, а в кінці матчу Василь Кузюк подвоїв перевагу ФК «Старуні» – 0:2.

«Росільна» на виїзді розгромила «Жураки» – 0:5, а «Саджава» завдяки голу Володимира Михайліва переграла команду «Грабовець-Горохолина» – 0:1.

Чемпіонат Івано-Франківського району, 9 тур, 24 жовтня

Грабовець — Саджава – 0:1
Жураки — Росільна – 0:5
Дзвиняч — Старуня – 0:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група E) можна → ТУТ.

ГРУПА F: Результати 9-го туру

Останній тур першого кола відіграли команди групи «F». Перемогою завершив осінню частину «Металіст», який завдяки голам Андрія Редушка та Іван Кіф’яка переграв на виїзді «Арсенал» – 0:2.

Дубля Михайла Гловлюка не вистачило «Крихівцям» для здобуття залікових балів у матчі з ФК «Хриплин». Олег Захар, Олександр Татарин і Владислав Чоповдя своїми голами перехилили шальки терезів на свою користь – 2:3.

«Олімпія» вдома здолала «Колос» з рахунком 1:0, герой матчу Богдан Іванюк, а «КіК» у результативному поєдинку перестріляв команду «Прикарпаття» – 5:3.

Чемпіонат Івано-Франківського району, 9 тур, 24 жовтня

Олімпія — Колос – 1:0
КіК — Прикарпаття-Тепловик-2 – 5:3
Крихівці — Хриплин – 2:3
Арсенал — Металіст – 0:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група F) можна → ТУТ.

Фото ФК «Путятинці»

Поділитися з друзями в:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
error: