Богородчанський р-нНовиниРайони

Богородчанський р-н: «Саджава» переграє «Підгір’я», «Старуня» втрачає очки, результати 12-го туру

У центральному матчі туру «Саджава» вдома здобула важку і в одночас важливу перемогу над командою Підгір’я. На прикінці першого тайму саджавську команду вивів вперед Сергій Криховський. В другому таймі Ярослав Мискоглід зрівняв рахунок, але Тарас Завадський на 76-й відновив перевагу господарів. 2:1 – «Саджава» вже в наступному турі може бути не досяжною для суперників.

ФК «Старуня» втратила очки в матчі з аутсайдером. У першому таймі Олег Дурда вивів «Гуту-Богрівку» вперед. По перерві Василь Цоцко зрівняв рахунок, а за 10-ть хвилин до завершення матчу Василь Синяк вивів «Старуню» в лідери поєдинку. Підопічні Ярослава Глодана могли збільшувати свою перевагу, але не змогли реалізувати пенальті. На останній хвилині Дмитро Данилюк забивши гол встановлює статус-кво – 2:2.

«Дзвиняч» завдав поразку «Каменяру». На дубль Василя Карабіновича і голи Тараса Іванківа, Володимира Семківа іваниківська команда відповіла влучними ударами Дмитра Гаргат і Дмитра Доцяка – 4:2.