Надвірнянський р-нНовиниРайони

Надвірнянський р-н: «Перерісль» знищив «Скелю», «Горгани» – переможець першого кола, результати перенесених матчів

17 жовтня відбулись перенесені матчі, які закрили осінню частину районного чемпіонату.

Несподіваного розгрому зазнала «Скеля» у виїзному матчі з ФК «Перерісль». Злим генієм у складі господарів для пнівської команди став Роман Корженюк, який наколотив у ворота «Скелі» 7 голів, а його команда тріумфувала – 9:1.

«Горгани» пішли на довгу перерву у статусі лідера, які у домашньому матчі переграли «Підгір’я». На старті другого тайму Ростислав Остап’юк вивів господарів вперед, а в середині другої половини гри Дмитро Осташук зміцнив перевагу команди Зеленої. Назавизівці спромоглись відіграти один гол, який забив Андрій Загайкевич у компенсований час – 2:1.

«Сокіл» не зміг довести виїзний поєдинок до нічийного з «Розсічю». У першому таймі команди розмінялися голами, за господарів відзначився Роман Лахва, на що гості відповіли голом Іларіона Міщука. Проте в кінці другого тайму «Розсіч» вирвала три залікові бали. Спочатку Володимир Юрчилюк вивів битківчан вперед на 88-й хвилині, а Ярослав Рогів у компенсований до матчу час закріпив перевагу господарів – 3:1.

Чемпіонат Надвірнянщини, 8 тур, 17 жовтня

Розсіч – Сокіл – 3:1

Чемпіонат Надвірнянщини, 7 тур, 17 жовтня

Горгани — Підгір’я – 2:1
Перерісль — Скеля – 9:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Надвірнянського району можна → ТУТ.

Першість Надвірнянщини, 9 тур, 17 жовтня

Волосів — Яструб – -:+
Красна — Фортуна – 3:0
Верхній Майдан — Добротів – 1:4
Ланчин — Лукавець – 3:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем першості Надвірнянського району можна → ТУТ.