НовиниТопЧУ Аматори

«Ураган» і дублери «Прикарпаття» беруть максимум у 8-му туріВдало провели свої матчі в аматорському чемпіонаті України команди Івано-Франківської області. Черніївський колектив привозить перемогу з Тернопільщини, а «Прикарпаття-Тепловик» вдома дотиснув суперника з Чернівців.

«Ураган» і дублери «Прикарпаття» беруть максимум у 8-му турі 2 → ТЕРЕБОВЛЯ, НИВА Т – УРАГАН

Виїзд на сусідню Тернопільщину очікувався непростим випробуванням для Урагану. Перше: Нива розлючена невдалими результатами. Друге: теребовлянська команда при цьому укомплектована гравцями, більшість із яких має досвід виступів у Другій і Першій лігах, дехто – й вище. Третє: сам Ураган, попри наявність низки недавніх лідерів Прикарпаття, Калуша, Тернополя, є дебютантом турніру, тож саме в цьому своєму вигляді колектив проводить перший сезон на всеукраїнському рівні.

Тим не менш, гості змогли розважливо зіграти в Теребовлі. Вистояли після досить масованого наступу Ниви, старалися швидко переходити від оборони в атаку. Власне, вирішальну ігрову комбінацію також розпочинали вони з глибини поля. Захисник Кримінський підключив до атаки Дербаха, той пройшов через правий фланг і пробив по воротах. Рикошет від захисника виявився сприятливим для Коржука, так що в оточенні суперників Ігор зумів пробити по воротах з близької відстані ‒ 0:1. Завдяки цьому успіху команда з Івано-Франківщини залишається третьою, зберігаючи реалістичний розрив із лідерами.

Нива (Теребовля) – Ураган (Черніїв) – 0:1 (0:0)

Гол: Коржук, 65

Нива: Рудик, Хорольський (Залізняк, 83), Пастернак, Сороцький, Лойко, Ілюк, Кренько© (Воронченко, 68), Дацюк, Бондаренко, Страшкевич (Дячук, 77), Івашків. Запасні: Нерух, Олексієнко, Дугієнко, Козлов. Головний тренер: Назар Козак.

Ураган: Плетеницький, Бойко, Кримінський, Легкий, Януш, Лящовський (Дриган, 72), Мельник, Дербах, Коржук (Гриник, 90+3), Кушецький, Зварич© (Щербаков, 75). Запасні: Кучера, Ципердюк. Головний тренер: Михайло Ткачук.

16:00; 10.10.2021. Теребовля. Стадіон “Колос”. 200 глядачів; поле 3; +12С

Суддя: Файда Василь (Львів)

Попередження: Дербах, 70

«Ураган» і дублери «Прикарпаття» беруть максимум у 8-му турі 2 → ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ПРИКАРПАТТЯ-ТЕПЛОВИК – ДОВБУШ

Дві молоді команди зустрічалися на «Гірці», і мало того, що вони були по сусідству в турнірній таблиці, так ще й у плані комплектації схожі – багато місцевої молоді. Трішки досвідченішими були якраз гості – і тому, що мали в складі кількох старших гравців, включаючи таких, хто пограв на вищому рівні (як захисник Найко Шишигін, Степаненко), і тому, що Прикарпаття-Тепловик ‒ дебютант змагань, а Довбиш уже пограв тут і освоївся.

Тим не менш, виграли якраз господарі. Все вирішив гол у другому таймі. Тодорович сфолив проти Титова на досить поважній відстані від воріт, досвідчений Веприк подав штрафний, а Ярослав Багрій замкнув його головою ‒ 1:0 на 62-й хвилині. Завдяки цій перемозі Прикарпаття-Тепловик обходить Довбуш у турнірній таблиці.

Прикарпаття-Тепловик (Івано-Франківськ) – Довбуш (Чернівці) – 1:0 (0:0)

Гол: Багрій, 62

Прикарпаття-Тепловик: Барасюк, Пархуць, Новицький, Дубей (Тринчук, 46), Лабич, Михальчук (Багрій, 46), Данищук, Ю.Радульський, Веприк©, Титов, Крамар (Дмитрук, 89). Запасні: Бобинець, Соколенко, Лесів, Василів. Головний тренер: Віктор Данищук.

Довбуш: Степаненко, Рудич©, Стрільчук, Найко, Давидюк, Бобик, Тодорович (Андрієць, 77), Масікевич, Шишигін, Мельник (Тодощук, 66), Львов. Запасні: Мельничук, Малик. Головний тренер: Віталій Куниця.

15:00; 10.10.2021. Івано-Франківськ. Стадіон “Гірка”. 150 глядачів; поле 3; +13С

Суддя: Кузик Олег (Львівська обл.)

Попередження: Пархуць, 75, Масікевич, 88

SportApena

Поділитися з друзями в:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
error: Content is protected !!