Надвірнянський р-нНовиниРайони

Надвірнянський р-н: «Лістер» вириває перемогу у добавлений час, «Горгани» і решта зіграли в нічию, результати 9-го туру

Завершилась осіння частина чемпіонату Надвірнянського району матчами 9-го туру. Попереду залишилось провести перенесені матчі і далі районні баталії переходять у Кубкові протистояння.

«Лістер» в останньому матчі першого кола вирвав перемогу в рідних стінах у пнівської «Скелі». У компенсований арбітром час Сергій Гарасимів приносить три залікові бали до скарбнички команді Лісної Тарновиці – 1:0. Відзначимо, що у складі гостей нерви не витримали у Володимира Войсовича і Ярослава Обрубяка, які залишили свою команду в меншості на завершальні хвилини поєдинку, чим сповна скористався «Лістер».

В решта матчах суперники проявили солідарність один до одного звівши матчі до нічийних результатів.

«Горгани» попри домашню (на стадіоні села Пнів) результативну нічию з «Колосом» зберігає перше місце у турнірній таблиці. Двічі господарі вели в рахунку завдяки голам Назарія Несторака і Миколи Кузюка, але парищани практично відразу реагували, зрівнюючи рахунок. А на старті другого тайму вже Ігор Гереджук вивів «Колос» в лідери матчу, проте не надовго, Дмитро Осташук встановив фінальний результат – 3:3.

Юрій Дмитрук двічі виводив «Сокіл» вперед у матчі з ФК «Надвірна», але спочатку Ігор Крук зрівняв рахунок, а в кінці матчу Валентин Свідрук встановив рахунок – 2:2. У матчі «Бистриця» — «Підгір’я» команди у першому таймі розмінялися влучними ударами з 11-метрової позначки – Віталій Іванюк вивів гостей вперед, а Вадим Клим’юк встановив статус-кво – 1:1.

Чемпіонат Надвірнянщини, 9 тур, 10 жовтня

Горгани — Колос – 3:3
Сокіл — Надвірна – 2:2
Перерісль — Розсіч – 2:2
Бистриця — Підгір’я – 1:1
Лістер — Скеля – 1:0

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Надвірнянського району можна → ТУТ.

Першість Надвірнянщини, 8 тур, 10 жовтня

Лукавець — Красна – 2:2
Добротів — Ланчин – 1:4
Яструб — Рокита – 10:0
Фортуна — Волосів – +:-

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем першості Надвірнянського району можна → ТУТ.