Надвірнянський р-нНовиниРайони

Надвірнянський: «Розсіч» і «Горгани» в лідерах, «Скеля» без поразок, результати 4-го туру

«Розсіч» здобуває третю перемогу в районному чемпіонаті розгромивши «Лістер» з рахунком 6:0. Вагомий внесок до перемоги своєї команди зробив Володимир Юрчилюк, який відзначився хет-триком. Проте ФК «Надвірна» забила на гол більше у ворота «Колосу» – 7:0. Безперечно герой матчу – Ігор Крук, який відзначився «покером».

Дві команди, які не знають гіркоти поразки в поточному чемпіонаті – «Горгани» і «Скеля». «Горгани» завдяки автоголу Андрія Гаврильчука у першому таймі і влучному удару Андрія Василіва по перерві перемагає «Бистрицю» – 0:2. А пнівський колектив втратив перемогу в матчі з «Підгір’я» ведучи в рахунку у два голи після забитих м’ячів Михайла Луціва, але у другому таймі Руслан Мигович і Михайло Загайкевич виривають один заліковий бал – 2:2.

Також не виявлено переможця у перестрілці «Соколу» і «Перерісля». Ярослав Панасюк з антигероя, який відзначився автоголом у дебюті матчу, перетворився у героя. Саме Ярослав на останній хвилині приніс нічию для команди з Фитькова – 3:3.

Чемпіонат Надвірнянщини, 4 тур, 5 вересня

Бистриця — Горгани – 0:2
Підгір’я — Скеля – 2:2
Розсіч — Лістер – 6:0
Надвірна — Колос – 7:0
Сокіл — Перерісль – 3:3

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Надвірнянського району можна → ТУТ.

Першість Надвірнянщини, 3 тур, 5 вересня

Яструб — Верхній Майдан – 12:0
Волосів — Красна – 1:2
Фортуна — Добротів – 2:1
Рокита — Ланчин – 2:3

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем першості Надвірнянського району можна → ТУТ.